דלג לתוכן

מרפאות

google map

אודות איוי מרגלית

פסיכולוגית קלינית ותיקה ואחרת. מתבוננת על הגוף והנפש כיחידה אחת. משלבת בעבודתי טכניקות נשימה ,טפיחות E.F.T דמיון מודרך בתוך מפגש בינאישי מכיל, מקבל ,בטוח מוגן ומאפשר מסע הריפוי.
 • שירות ניתן בשפות: Hebrew Flagעברית
 • שלושה כוכבים דירוג כללי
 • שירות שירות
 • שעון זמן המתנה
 • מזוודה מקצועיות

שייכות לאיגודים

  אני ילידת הארץ עסקתי בפרסום ויחסי ציבור ועשיתי הסבה לפסיכולוגיה ב-1973.
  התנסתי בעבודה עם סובלים מכאבי גב תחתון וההשפעה על המערך הרגשי שלהם
  עבדתי שנים רבות במרפאות נוער ובהן פגשתי ילדים והורים לטיפול והדרכה. כמוכן התמחיתי בעבודה עם ילדים שסובלים מהפרעות קשות בתקשורת על רצף האוטיזם ועם ההורים בסיוע להתנהלות יעילה מול הילדים לצד עיבוד הקשיים לנוכח הולדת ילד נכה.
  מזה 10 שנים כמו שמוזכר לעיל אני עובדת רק בקליניקה פרטית במודיעין. בטיפולים פרטניים, הדרכת הורים , בהקניית כלים לניהול מתחים יעיל והגמשת יכולת הבחירה
  ושיפור איכות חיים

ניסיון אקדמאי

  הנני בעלת תואר ב.א. במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן-גוריון ותואר שני בפסיכולוגיה מהאוניברסיטה העברית. בוגרת תכנית הכשרת מנחי קבוצות של בי"ס לעבודה סוציאלית בת"א התמחיתי במשך שנה במחלקה הפסיכיאטרית בביה"ח "אסף הרופא"י. התמחיתי ועבדתי עם ילדים ונוער במעון יום הפסיכיאטרי ובמרפאת הנוער בבי"ח ע"ש שיבא בתל-השומר במשך 8 שנים ולאחר מכן בתחנה לילד לנוער ולמשפחה בת"א. שם יישמתי וקדמתי את נושא הטיפול הקבוצתי. בהמשך רכזתי והנחיתי את מנחי קבוצות הילדים וההורים במשך כ-10 שנים. בשנת 2005 הצטרפתי לתכנית הכשרת מטפלים בנשימה מעגלית שטומנת בחובה גישה אינטגרטיבית של תורות מערביות ומזרחיות לריפוי תוך התבוננות מעמיקה על הנשימה כראי לנשמה. כיום אני מסייעת בתכנית להכשרת מטפלים חדשים.
  משנת 2002 אני עובדת רק בקליניקה פרטית בטיפול פרטני ומקיימת סדנאות להיכרות עם הנשימה המעגלית וסדנאות העצמה והתחדשות לנשים.
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו