דלג לתוכן

מרפאות

google map

אודות אפרת בן שם

פסיכולוגית קלינית מומחית, מטפלת במבוגרים ילדים ונוער, מדריכת הורים ומקיימת טיפולים זוגיים.
רואה את תפקידי כמטפלת ללוות את האדם בתהליך הטיפולי, להאיר ולחזק את כוחותיו ובתקווה, לאפשר לו לקיים חיים מלאים ושלמים יותר.
מאמינה שכל אדם הוא ייחודי ועל כן, אין שיטה או גישה אחת המתאימה לכולם.
בשל כך התמחיתי במגוון דרכי טיפול: טיפול פסיכודינמי, טיפול התנהגותי קוגניטיבי, טיפול זוגי בשיטה נרטיבית ושילוב כלים של אימגו.
פסיכולוגית רשומה בפנקס הפסיכולוגים, מ.ר 8203
  • שירות ניתן בשפות: Hebrew Flagעברית

שייכות לאיגודים

    במסגרת תהליך הכשרתי המעשית התנסיתי בעבודה עם אוכלוסיות מגוונות בתחום הטיפול והאבחון במספר מקומות: עבודה במחלקה הפסיכו-סומאטית בביה"ח תל השומר, עם נערות בעלות הפרעות אכילה; עבודה ביחידה לגיל הרך של מרפאת "רמת-חן", עם הורים וילדים עד גיל 6; עבודה במרפאה ציבורית של מרפאת "רמת חן" עם מבוגרים עם מגוון בעיות (חרדה, דיכאון, משברי חיים);עבודה במחלקה אשפוזית של "רמת חן", עם מבוגרים מאושפזים בעלי בעיות נפשיות שונות;עבודה במרפאה ציבורית של בית חולים "הלל יפה" עם ילדים, בני נוער והדרכות הורים; עבודה בקליניקה פרטית במרכז "אמא אדמה" בהוד-השרון עם נשים בהריון
    וזוגות בתהליכי הורות ראשוניים, הכנה רגשית ותמיכה בהריון ובלידה, עיבוד חוויות טראומטיות של לידה והפיכת הלידה לתהליך מעצים, טיפול בדיכאון אחרי לידה, קשיים בזוגיות והדרכות הורים.

ניסיון אקדמאי

    מוסמכת בפסיכולוגיה קלינית (תואר שני), אוניברסיטת בר אילן.עבודת מחקר בנושא דפוסי התקשרות של ילדים והשפעת דפוסי ההתקשרות על הסתגלות הילדים לכיתה א'.
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו