//

Mommy Makeover :כך תחזרי לעצמך לאחר ההריונות

נשים רבות אינן מרוצות ממראה גופן לאחר ההריונות ולמרות מאמצים שונים מתקשות לחזור לעצמן. מאמי מייק אובר (Mommy Makeover) הוא הליך המשלב מספר פעולות כירורגיות הנועד לשיפור המראה אחרי הלידות: מהם התהליכים המתבצעים במסגרתו ולמי הוא מתאים? כל המידע החיוני עבורך
כתבה פרסומית כתבת חסות
הלידות הן אמנם חוויות משנות חיים אשר מספקות אושר רב, אך במקרים רבים נשים לאחר לידה אינן מרוצות מהמראה שלהן בשל השינויים המהותיים שהתרחשו בגופן וסימני ההריון, הלידה וההנקה אשר נותנים את אותותיהם באזורים שונים בגוף. למרות מאמצים שונים הכוללים, התמדה בשיטות דיאטה מגוונות ושילוב של פעילות ספורטיבית בשגרה, נשים רבות אינן מצליחות לחזור למראה שלפני הלידות, דבר שעשוי לפגוע באופן ניכר בתחושת הדימוי העצמי שלהן. מאמי מייקאובר, (Mommy Makeover) הוא הליך הכולל טיפול בטורסו (החלק הגדול ביותר בגוף האדם הכולל את בית החזה, הגב והבטן). למעשה מדובר בשילוב של מספר פעולות כירורגיות, בניהן הרמת חזה, הגדלה או הקטנה שלו, מתיחת הבטן ושאיבת שומן. 


ההליכים השכיחים ביותר שמתבצעים במסגרת המאמי מייק אובר הם הרמה והגדלה של החזה ומתיחה של עודפי העור שנוצרו כתוצאה מההריונות ולידות. בנוסף, מתבצעות גם  שאיבות שומן מאזורים שונים בגוף, כמו המותניים והבטן העליונה ולעיתים תבוצע גם מתיחה של השרירים האורכיים המרכזיים בבטן, שעשויים להיפרד האחד מהשני במהלך ההריון וכתוצאה מכך להשפיע על מראה הבטן.


למי מיועד המאמי מייק אובר?

ההליך מיועד לנשים שסיימו את פרק ההריונות בחייהן ורוצות להשיב את המראה, או לשפר אזורים מסוימים בגוף שהשתנו  לאחר ההריונות. לנשים הסובלות ממחלות שונות, כמו סוכרת או יתר לחץ דם, יומלץ לבצע הפרדה בין הניתוחים השונים. מהם סיכויי ההצלחה?

כל ניתוח אסתטי מלווה בסיכויי הצלחה גבוהים, ובפרט סיכויי ההחלמה של שני הניתוחים יחד גבוהים מאוד. הניתוח המשולב כולל לרוב תקופת החלמה אחת של שבועיים עד חודש, שלאחריה ניתן לחזור לפעילות מלאה. 

בחירה נכונה של המטופלות וביצוע ההליך על ידי רופא המתמחה בכירורגיה אסתטית, יביאו להצלחת התהליך שיתרום רבות לרווחת המטופלת ולשיפור איכות החיים שלה.עדיין מתלבטים? להתייעצות עם ד"ר יואב אברהמי השאירו פרטים

שם מלא: טלפון:
קראתי והסכמתי לתקנון שלחו עכשיו >
פורומים הגדלת חזה והרמת חזה

הודעה
מחבר
תאריך/שעה
החלמה אחרי הגדלה מתחת לשריר אלי 05/08/2020 01:23
 • שלום.. אני בחורה רזה מאוד אמורה לעבור ניתוח הגדלת חזה מתחת לשריר בהמלצת הרופא.. (כרגע חזה שטוח ממש) בגלל שאני אמא לילדים אני חוששת מהשלב של ההחלמה. עד כמה זמן צריך להיות במנוחה אחרי הניתוח וכמה נמשך השלב של הכאבים ?

 • + הוסף תגובה
היי אלי כנסי..עברתי את הניתוח לפני שנה מישהי 10/08/2020 11:48
 • היי אלי, אני בדיוק שנה אחרי הניתוח הייתי ממש שטוחה יש לציין לצערי aהתאכזבתי מאוד מהתוצאות כי יצא חזה קטן ולא כמו שציפיתי..אחרי תחקיר מסתבר שאם אנחנו שטוחות ממש אז אי אפשר גם לשים לנו שתל גדול כי אין רקמת שד(אצלי שמו לי בצד אחד 300 ובצד השני 275 אמרו שזה היה המקסימום שאפשר היה לשים) אז קחי בחשבון שלא כזה יראו אם זה מה שהולכים לשים לך. אבל ברור שזה עדיף על מה שהיה לפני. לגבי השאלה שלך על ההחלמה תתכונני נפשית שבוע שלם להיות צמודה למיטה כי קשה לקום בגלל שהשריר מאוד תפוס..אם את מתכוונת לעשות מתחת לשריר כמו אצלי..בוא נגיד שאחרי 10 ימים את מרגישה טוב..ואחרי כמה שבועות עוד יותר טוב אבל שבועיים לפחות תאלצי להיות בבית. המקלחות הראשונות קצת לא פשוטות כי קשה להוריד ולהחזיר לבד את החזיית החלמה אז תצטרכי להיעזר במישהי. בגדול בוא נגיד אחרי חודש את תרגישי מעולה. אשמח לדעת אם עזרתי. יום טוב ובהצלחה!

 • + הוסף תגובה
שתלים מאי 08/08/2020 08:59
 • היי, עברתי לפני 5 שנים הגדלת חזה מתחת לשריר עם שתלים של חברת מנטור. בשנה וחצי האחרונות ראיתי הרבה כתבות על סכנה בריאותית משימוש בשתלים של חברת אלרגן ושתלים מחוספסים. האם ידוע משהו על סכנה בשימוש בשתלים של חברת מנטור? מה מומלץ לעשות? האם יד בדיקות ןמעקסים שיש לבצע באופן שיגרתי? (לא הונחתי לכך ולא יצרו איתי קשר מהמרפאה)

 • + הוסף תגובה
פצעים לאחר הרמה שרון 04/08/2020 01:10
 • שלום פרופ חודש לאחר הרמה והחלפת שתלים לאחר שבועיים כשהרופא הסיר את הפלסטרים התגלו פצעים בחתך בטי ב2 השדיים מטפלת פעם ביום במופרסין ופעם ביום בפולידין בצד אחד הגלד מתרומם ונראה שמבריא ובצד אחד במקום מסויים בפצע הגלד התקלף בחלקו והעור שגדל נראה לא טוב בצבעו ( שחור) אני ממש מפחדת שזה יצור חור ואז יחשוף את השתל . יש משחה או טיפול אחר שכדאי לי לבקש מהרופא על מנת שלא יגרם חור וחלילה יחשף השתל? תודה רבה

 • + הוסף תגובה
פצעים לאחר הרמה פרופ' ליאור הלר 04/08/2020 20:03
 • שלום שרון אזור הT מתאפיין שבכיחות גבוהה של פתיחה של הפצע הניתוחי. כל עוד השתל מכוסה על ידי רקמת השד, אין בעיו. סביר להניח שרק העור סובל ועבר נמק חלקי. אין משחת פלא לבעיות כאלה אבל יש כמה דברים שיכולים לעזור: אם את מעשנת; את חייבת להפסיק מייד. כמו כן ירידה ברמת הפעילות הגופנית. חשוב שהפצע יהיה תמיד עם כיסוי סטריל לצורך העיניין תחבושת וחשוב למנוע שיפשופים מהחזיה או פריט בגד אחר. הייתי מציע תחבושת עם פד גזה וזלים ומעל זה פד גזה רגיל. חשוב שיהיה מעקב על ידי איש צוות רפואי למשל אחות או הרופא המנתח. בברכה

 • + הוסף תגובה
המשך שקון 05/08/2020 13:05
 • הרופא נתן לי לשים פולימם ללא שום משחות זה יועיל? אין הפרשות בכלל מחליפה פולימם כל 24 שעות ( כבר יומיים משתמשת) הםולימם נקי לחלוטין נראה שלא עושה הטבה או החמרה ביום א יש לי ביקורת זה סביר שהפולימם כביכול לא עושה לפצע כלום?

 • + הוסף תגובה

הצטרפו לאינדקס הרופאים!