המרכז לראייה ירודה

המרכז לראייה ירודה

קרא עוד אודות המרכז לראייה ירודה >
תחום ראשי: עיניים
ליצירת קשר מספר מקשר

מרפאות :

הברזל 11 בית הרופאים, כניסה A, קומה 4, חדר A4 - תל אביב יפו  
  • צרו קשר עם המרכז לראייה ירודה
    צרו קשר עם המרכז לראייה ירודה

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

שפות נוספות:
  • אנגלית
עובד עם:

דרג רופא זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?


מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של הרופא ?

תיאור:

עדי קרמר, אופטומטריסט מומחה לראייה ירודה, מנהל המרכז לראייה ירודה – קליניקה להתאמת עזרי ראייה מיוחדים לכבדי ראייה.

במרכז לראייה ירודה מבצעים בדיקה בשיטת MPL – בדיקה ייחודית להתאמת עזרי ראייה, המאפשרים לחזור לקרוא, לצפות בטלוויזיה, לזהות תווי פנים ולעיתים אף לנהוג (תלוי בחדות ראייה ההתחלתית) וכו'.

עם העלייה בתוחלת החיים, יותר ויותר אנשים סובלים מבעיות ראייה כתוצאה ממחלות עיניים שונות כגון: ניוון מקולרי גילי (AMD), רטינופתיה סוכרתית, פגיעה בעצב הראייה ועוד. מחלות עיניים אלו גורמות לפגיעה בחדות הראייה, ביכולת המיקוד של העין, בראיית צבעים, בראייה היקפית וגורמות לטשטוש ראייה בתמונה המתקבלת. לקות ראייה פוגעת ביכולת הניידות, העצמאות ובאיכות החיים של האדם.

בדיקת הראייה הייחודית במרכז לראייה ירודה – בשיטת ה-MPL מיועדת לאנשים הסובלים מלקות ראייה קשה. בדיקת ראייה בשיטת MPL שונה מבדיקות סטנדרטיות להתאמת משקפיים והיא נעשית באמצעות ציוד אופטי מיוחד.

זוהי בדיקה המשלבת מיפוי של מרכז הרשתית, באמצעות מכשיר הנקרא MAIA . המיפוי מאפשר איתור של האזורים הקרובים ביותר למרכז הרשתית הפגועה, בהם חדות הראייה היא הטובה ביותר. איתור האזורים הללו מאפשר התאמה מדוייקת של פתרונות אופטיים ואלקטרוניים לכבדי ראייה.

תחומי טיפול:

- בדיקות ראייה ירודה והתאמת עזרי ראייה מיוחדים לכבדי ראייה

- שיפור ראייה ע"י תרגול PRL באמצעות ביופדבק

- התאמת משקפי מולטיפוקל

- מחלות עיניים: ניוון רשתית (AMD ), רטינופתיה סוכרתית, פגיעה בעצב הראייה, גלאוקומה, אלביניזם, RP

נסיון אקדמי:

עדי קרמר סיים  תואר ראשון באופטומטריה בהצטיינות מאוניברסיטת בר אילן.

בוגר תואר שני מPennsylvenia Optometry college   בארה"ב – באופטומטריה קלינית עם התמחות מיוחדת בראייה ירודה.הצטרפו לאינדקס הרופאים!