דלג לתוכן

אודות אראל הנדלר

שמי אראל הנדלר אני מאמן אישי,זוגי,מגשר,יועץ ארגוני,מנחה וחונך מתווה דרך והכי חשוב האדם שאתן לך יד ברגעי קושי על מנת שנוכל ביחד לצלוח את הנהר. להיות מאמן אישי אינו רק מקצוע עבורי, אלא דרך חיים, המהות העיקרית אשר לשמה אספתי ידע, מיומנות ופרקטיקום מקצועי. לא תמיד יכולתי לראות את דברי רבי נחמן מברסלב בבהירות רבה,אולם עם השנים למדתי לראות את הדברים בצורתם הנכונה ואז הבנתי שזה הוא יעודי בחיים. כמה פעמים הרגשת תקוע? כמה פעמים היית מבולבל ומלא ספקות -אותם רגשות הם הדרך שלך להכיר את הפוטנציאל של עצמך. חוסר אונים ואובדן דרך הם צמתים ואבני מדרך על מנת שתוכל להגיע אל המקום הנכון - אל עצמך ובמעשה ידיך. פחד וחרדה אומנם משתקים בדקות הראשונות, אולם אז פורצת היא מתוך תוכך ומכשירה עבורך דרך - נתיב בטוח על מנת לממש את האני שלך ברוב הוד והדר. מאמין אני באדם המגיע לטיפול. מעריך אני אותו רבות על הנכונות והרצון לבצע שינוי. כמה פעמים הצטערת שזנחת את החלומות שלך, הרגשת כי הכול מתקדם קדימה בעוד אתה דורך במקום,עסקת במוכר ובידוע על פני מימוש הכמיהה הפנימית שלך. כמאמר השיר "יום ועוד יום,יום ועוד יומיים" אז בוא נעצור את הכול ונטפל בזה היום. היכולת שלי להאמין בעצמי והיכולת שלי להאמין בך הינה נקודה מאוד חשובה בבניית תהליך העבודה. צלצלו לקביעת פגישת הכרות: 052-3-989144 אני מזמין אתכם לפגישה ראשונה ללא כל התחייבות ובחינם. קפה ועוגה יוגשו בשמחה.
  • שירות ניתן בשפות: Hebrew Flagעברית
  • שלושה כוכבים דירוג כללי
  • שירות שירות
  • שעון זמן המתנה
  • מזוודה מקצועיות

שייכות לאיגודים

    מביא אני עימי 10 שנים של ניסיון בתחום האימון אישי,זוגי, משפחתי,הליווי האישי. חניכה וטיפול אחד על אחד ובקבוצה . מפתח שיטת הנקודות ככלי עבודה בליווי והגדרת צורך אצל מאומן/מטופל.. ומשלב תיאוריות כגון : "טיפול קצר מועד" , פרד"ס ,NLP ותיאוריות נוספות .

ניסיון אקדמאי

    fאיש מקצוע העוסק בתחום הליווי האישי וההנחיה מזה כ - 10 שנים. בעל תואר שני' מאמן אישי ,מגשר מאמן זוגי ומשפחתי . אשר מלווה מנהלים ועובדים כאחד, אנשים בתהליכים מורכבים ביותר בחיים הפרטיים והמקצועיים כאחד, את האדם הבודד או את הזוג המתלבט החל משלב השאלה ועד הבהרת התשובה, החל משלב ההתלבטות ועד שלב גמירות הדעת... השיחות,התהיות,הלבטים הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית פרטנית. מאמין אני בשיטות העבודה אשר היו לחם חוקי בעבודתי הכוללות את שיטת ה-NLP, גישור ובשילוב שיטת הנקודות המביאה אותנו כחוט השני מנקודת ההתחלה ועד לסיומה בבטחה. כל זאת בשילוב נקודות יעד להגשמה אשר יתנו למטופל את היכולת לראות תוצאות אישיות כבר על ההתחלה ולהרים את הרף ככול שיוכל. הכי חשוב שתוכל להבחין ולראות את הכוחות הטמונים בך ולהוציא אותם מן הכוח אל הפועל. אני כאן על מנת לעזור לך, בכל דבר אשר אוכל להיות שם בשבילך. זו אחריות רבה אבל גם הנאה ושליחות אשר אני גאה לקחת חלק בה. אז מה נעשה ביחד? נרגיש שותפים לדרך ומחויבים להצלחה ביחד. אנסה לעזור לך לגלות את האור הפנימי שלך ולראות את יופיו של העולם. נציב מטרות ונעשה את כול הדרך אל הפסגה ביחד. נעצב את האני האישיותי בכלים מתחום העצמה האישית. נבנה על החוזקות ונחזק את החולשות. ננצל הזדמנויות ונאפשר לעצמנו את הכול. ניגע באני,בילד,בלב האדם שבך. נתכנן הכול בצורה מושכלת. ובתום התהליך נרים כוסית לחיי ההצלחה.
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו
}