דלג לתוכן
 סונוביה .

סונוביה .

1 מדרגים

מרפאות

google map

אודות סונוביה .

חברת סונוביה נוסדה ב-2013. החברה מפתחת ומציעה מגוון פתרונות תעשייתיים המבוססים על הסכם עם אוניברסיטת בר-אילן למיסחור הפטנטים שברשותה. 

סונוביה מספקת פתרונות טכנולוגיים ירוקים ומסחריים המבוססים על טכנולוגיית גלי קול חדשנית. אנו משתמשים בטכנולוגיה פורצת הדרך שלנו להטמעת תכונות רצויות, אפקטיביות ועמידות לאורך זמן לתוך בדים, ובכך למעשה להפוך תכונות אלו לחלק אינטגרלי מהבד. הפתרונות שלנו ברי-קיימא וכלכליים.

טכנולוגיית גלי הקול החדשנית שלנו מקדמת את החזון שלנו להציל חיי אדם ולשפר את איכות החיים של אנשים באמצעות מוצרי טקסטיל עם הגנה אקטיבית מובנית. הטכנולוגיה מבוססת גלי הקול שלנו מגדירה מחדש את תהליכי האשפרה בתחום הטקסטיל.

העדיפות הראשונה והיישום המסחרי הראשון היה הגנה מובנית כנגד וירוסים, חיידקים, פטריות וריחות לא נעימים בעלת יעילות ניטרול של למעלה מ-99%. 

סונוביה משתפת פעולה עם ארגונים מובילים בתעשיות שונות כולל תעשיית הביגוד, הרכב, התחבורה, האירוח והרפואה כדי לקדם ולפתח מוצרי טקסטיל בעלי ערך מוסף בתחומים נוספים כגון הגנה מ-UV, דחיית מים וחסינות אש. התהליך הייחודי שלנו מוגן בפטנט והינו אוטומטי לחלוטין וקל לשילוב בפסי ייצור קיימים בזמן קצר.

  • שירות ניתן בשפות: Hebrew Flagעברית
  • שלושה כוכבים דירוג כללי
  • שירות שירות
  • שעון זמן המתנה
  • מזוודה מקצועיות
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו