דלג לתוכן

גרד בעקבות נטילת גלוקומין

מאת: מערכת אינפומד
תאריך פרסום: 20/12/2005 תאריך עדכון: 19/09/2013
1 דקות קריאה

שאלה:

האם תרופת גלוקומין יכולה לגרום להתקפי גירוד ממושכים בכל הגוף?

תשובה:

אחת מתופעות הלוואי האפשריות של התרופה גלוקומין (או בשמה הגנרי Metformin) היא פריחה (ועקב כך גרד). לא ציינת בשאלתך אם קיימת אצלך פריחה, והאם זו תרופה שהתחלת ליטול לאחרונה. כדאי שתפני לרופא שרשם לך את התרופה ותדווחי לו על כך, כי התקפי גרד בכל הגוף הם בהחלט מטרד ואולי כדאי לנסות להחליף תרופה. רצוף קישור לתופעות הלוואי של התרופה באינדקס התרופות של אינפומד http://www.informed.co.il/drug4.asp?dID=159

נושאים מרכזיים

רופאים בתחום
פרופ' יורם אגמון
פרופ' יורם אגמון קרדיולוגיה
ד"ר אייל הירש
ד"ר אייל הירש גסטרואנטרולוגיה
ד"ר רון נוימן
ד"ר רון נוימן עיניים
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו