דלג לתוכן

שאלה

אני לוקח אנלדקס 20 להורדת לחץ דם. ידוע שתרופה זאת יכולה לגרום גירוד. האם הגירוד הזה יכול להופיע אחרי כחודש ימים, או רק בימים הראשונים של לקיחת התרופה?

מאת: מערכת אינפומד
תאריך פרסום: 18/01/2008
1 דקות קריאה

תשובה:

גירוד מתפתח בדרך כלל בשלב ההתחלתי של הטיפול, כנראה בתור חלק מתגובה אלרגית לכדור. בדרך כלל, או שהתופעה חולפת עם הזמן, או שהיא מתגברת ומופיעות תופעות לוואי נוספות, ואז יש לשקול את הפסקת השימוש בה או שינוי בטיפול. גרד יכול להתפתח גם לאחר כחודש של טיפול. אם הוא לא חולף מעצמו, או אם מופיעות עוד תופעות לוואי, כדאי לפנות לרופא המטפל. לעוד מידע על התרופה, ראה: http://www.infomed.co.il/drug4.asp?dID=37
רופאים בתחום
פרופ' צבי יואכימס
פרופ' צבי יואכימס אף אוזן גרון וכירורגיית ראש-צוואר
פרופ' דן אדרקה
פרופ' דן אדרקה אונקולוגיה
ד"ר אורי גור
ד"ר אורי גור אורולוגיה
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו