דלג לתוכן
פצעי אקנה כתוצאה משימוש ב סרוקסאט
מאת: מערכת אינפומד
תאריך פרסום: 05/01/2006
1 דקות קריאה
שאלה:

התחלתי לקחת סרוקסאט והופיעו לי פצעוני אקנה על הפנים. האם זוהי תופעת לוואי מוכרת ? אלרגיה לתרופה ? מה לעשות

תשובה:
? אקנה אינה תופעת לוואי ידועה של התרופה סרוקסאט (או בשמה הגנרי Paroxetine). ב- 1-10% מנוטלי התרופה תיתכן פריחה, אך זה לא נשמע מתאים לתיאור שלך. אם התופעה לא חולפת, כדאי שתתייעץ עם הרופא שרשם לך את התרופה.
רופאים בתחום
ד"ר אסף אלבגלי
ד"ר אסף אלבגלי אורתופדיה
מנהל שירות ביחידת כף רגל בבית חולים איכילוב
ד"ר אולגה גורגולה גלפרין
ד"ר אולגה גורגולה גלפרין יילוד וגינקולוגיה, רפואת נשים
מומחית ברפואת נשים, ילוד ופוריות
פרופ' מרים דוידוביץ
פרופ' מרים דוידוביץ ילדים
מנהלת המכון לנפרולוגיה במרכז שניידר לרפואת ילדים.
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו