דלג לתוכן
האם אסיוול יכול להחמיר סחרחורות
מאת: מערכת אינפומד
תאריך פרסום: 20/07/2006
1 דקות קריאה
שאלה:

אמא שלי סובלת מסחרחורות ומטופלת בסטונרון. לפני יומיים היא הרגישה לא טוב עקב נפילה שבה היא נפגעה בכתף. יש לה כאבים והרופאה נתנה לה זריקות אסיוול 2 מ"ג, זריקה לכל יום, האם זה יכול להחמיר את הסחרחורות? היא גם לוקחת נורמלול וקונברטין.

תשובה:
זריקות הואליום (אסיוול) יכולות בהחלט להחמיר את הסחרחורות מהן סובלת אימך. בין תופעות הלוואי של התרופה בהחלט ניתן למנות סחרחורות. ואליום עשוי לגרום גם לירידת לחץ דם. לאור העובדה כי אימך מטופלת בנורמלול ובקונברטין - תרופות המורידות לחץ דם, ייתכן כי האפקט המשולב גרם לירידה נוספת בלחץ הדם, ולכן להחמרת הסחרחורות. תוכלי לקרוא עוד על תופעות הלוואי של אסיוול באינפומד: http://www.infomed.co.il/drug4.asp?dID=79
רופאים בתחום
ד"ר אילן הוכמן
ד"ר אילן הוכמן אף אוזן גרון וכירורגיית ראש-צוואר
5
( 11 חוות דעת )
"החוויה היית מושלמת, מפגישת הייעוץ וכל תהליך הניתוח, והכי חשוב התוצאה לאחר ניתוח! הכל היה מושלם מקצועי ואישי ממליץ בחום !"
ד"ר מאיסם שהאב
ד"ר מאיסם שהאב כירורגיה כלי דם
רופאה מומחית, בכירה בתחום מחלות כלי הדם במרכז רפואי מאיר
ד"ר רמית מעוז-סגל
ד"ר רמית מעוז-סגל אלרגיה ואימונולוגיה
4.9
( 41 חוות דעת )
"אלופה של החיים"
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו