דלג לתוכן

פורום טינטון, צפצופים באוזניים

ד"ר טליה מרק ד"ר טליה מרק ד"ר טליה מרק רופאה מומחית למחלות אף אוזן גרון וקלינאית תקשורת מוסמכת, בעלת כ-25 שנות ניסיון בטיפול בטינטון.ד"ר מרק פיתחה תכנית לטיפול בטיניטוס ובהיפראקוזיס (תכנית ניהול הטינטון - Tinnitus management) בשילוב שיטת Tinnitus Retraining Therapy - TRT.תחומי טיפול: טינטון, היפראקוזיס, שיקום שמיעה וחוות דעת רפואיות ומשפטיות.ד"ר מרק מקבלת מטופלים באופן פרטי במכון "רם קול" בחדרה. ניתן לקבל החזר מחברות הביטוח עבור ביקור יועץ מומחה בכפוף לתנאי הפוליסה.לקביעת תור ניתן ליצור קשר עם ד"ר טליה מרק בכתובת המייל  talymark@gmail.com
רופאים בתחום
ד"ר משה היין
ד"ר משה היין אף אוזן גרון וכירורגיית ראש-צוואר
ד"ר אריאל מרגוליס
ד"ר אריאל מרגוליס אף אוזן גרון וכירורגיית ראש-צוואר
ד"ר יהודה הולדשטיין
ד"ר יהודה הולדשטיין אף אוזן גרון וכירורגיית ראש-צוואר
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד

פורומים נוספים בתחום

פורוםצרידות ומיתרי הקול

בפורום צרידות ומיתרי הקול ניתן להתייעץ עם ד"ר יקי כהן, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום צרידות ומיתרי הקול

פורוםטינטון, צפצופים באוזניים

בפורום טינטון, צפצופים באוזניים ניתן להתייעץ עם ד"ר טליה מרק, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום טינטון, צפצופים באוזניים

פורוםסחרחורת וטינטון (רעשים באוזניים)

בפורום סחרחורת וטינטון (רעשים באוזניים) ניתן להתייעץ עם ד"ר יעקב בן דוד, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום סחרחורת וטינטון (רעשים ...

פורוםדלקת אוזניים ושיקום שמיעה

בפורום דלקת אוזניים ושיקום שמיעה ניתן להתייעץ עם ד"ר עמית וולפוביץ, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום דלקת אוזניים ושיקום שמיעה
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו