דלג לתוכן

פורום מכשור רפואי ביתי לטיפול בכאב וקידום הבריאות

 מ.ד.ס פארם MDS Pharm מ.ד.ס פארם MDS Pharm חברת  MDS PHARM מספקת פתרונות רפואיים לא תרופתיים לבעיות בריאות ושיפור איכות החיים. החברה מציעה מכשור רפואי לטיפול במגוון רחב של בעיות כגון: כאבים אורתופדיים ודלקות, בריחת שתן וחיזוק שרירי רצפת האגן, חרדות, בעיות שינה ולחץ דם גבוה, אלרגיה עונתית ופטרת ציפורניים, כאבי לידה, כאבי מחזור ופוריות. לטיפול באמצעות מכשור רפואי יתרונות רבים הכוללים: שימוש בטוח, נוח ולא פולשני, ללא צורך במרשם וללא צורך לצאת מהבית לטובת הטיפול.ספקים של כללית מושלם למכשירים לשיכוך כאבים. החברה מהווה מרכז מידע לתחום האנטי אייג'ינג והרפואה המונעת.חזון החברה: להנגיש לציבור אמצעי טיפול וטיפוח לא תרופתיים, לא פולשניים המאפשרים טיפול עצמי בנוחות הבית.סרטונים:טיפול טבעי בחרדה: מהן האפשרויות הקיימות והאם הן אפקטיביות?מהו הטיפול הביתי לכאב ראש ומיגרנה?נזלת אלרגית: מה הטיפול שעשוי לשים סוף לתרופות והתרסיסים?מהו המכשיר שיאפשר חיזוק של רצפת האגן ולמי הוא מתאים?טיפול ביתר לחץ דם: מהו המכשיר הטבעי שעשוי למנוע את השימוש בתרופות?
רופאים בתחום
 מעבדות רוזנבלט
מעבדות רוזנבלט אחר
 אקטיב מערכות אופטיות בע"מ
אקטיב מערכות אופטיות בע"מ אחר
 Omedic רפואה בטכנולוגיה מתקדמת
Omedic רפואה בטכנולוגיה מתקדמת אחר
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד

פורומים נוספים בתחום

פורוםטיפול באפילפסיה, טיקים, שבץ ופגיעות ראש בנוירופידבק

בפורום טיפול באפילפסיה, טיקים, שבץ ופגיעות ראש בנוירופידבק ניתן להתייעץ עם ד"ר דורון תודר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום טיפול באפילפסיה, טיקים, שבץ ...

פורוםטיפול בדיכאון וחרדה בנוירופידבק

בפורום טיפול בדיכאון וחרדה בנוירופידבק ניתן להתייעץ עם ד"ר דורון תודר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום טיפול בדיכאון וחרדה ...

פורוםקנאביס רפואי

בפורום קנאביס רפואי ניתן להתייעץ עם מומחי בזלת פארמה, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום קנאביס רפואי

פורוםטיפול במיגרנות, הפרעות שינה וטינטון בנוירופידבק

בפורום טיפול במיגרנות, הפרעות שינה וטינטון בנוירופידבק ניתן להתייעץ עם ד"ר דורון תודר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום טיפול במיגרנות, הפרעות שינה ...

פורוםטיפול באוטיזם, אספרגר ו-PDD בנוירופידבק

בפורום טיפול באוטיזם, אספרגר ו-PDD בנוירופידבק ניתן להתייעץ עם ד"ר דורון תודר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום טיפול באוטיזם, אספרגר ו-PDD ...

פורוםהפרעות קשב וריכוז - נוירופידבק

בפורום הפרעות קשב וריכוז - נוירופידבק ניתן להתייעץ עם ד"ר דורון תודר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום הפרעות קשב וריכוז - נוירופידבק
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו