דלג לתוכן
מינוציקלין ונשירת שיער
מאת: מערכת אינפומד
תאריך פרסום: 21/09/2007
1 דקות קריאה
שאלה:

אני נוטלת מזה שבוע תרופה הנקראת מינוציקלין . כעבור מספר ימי שימוש הופיעה אצלי נשירת שיער, לא בממדים נוראיים אך יותר מבדרך כלל. האם יש קשר בין נטילת האנטיביוטיקה לבין נשירת שיער?

תשובה:
נשירת שיער איננה בין תופעות הלוואי המוכרות והשכיחות של המינוציקלין, ואין קשר ישיר בין נטילת התרופה לבין נשירת השיער ממנה את סובלת. נשירת שיער יכולה להיות ממגוון סיבות: חוסר איזון הורמונלי, תזונה לקויה, בעיות עור בקרקפת, לחץ נפשי וגנטיקה. להלן קישור לתרופת המינוציקלין כפי שמופיעה באינדקס התרופות של אינפומד ולתשובות שפורסמו באתר בנוגע לנשירת שיער: http://www.infomed.co.il/drug1.asp?dID=161
רופאים בתחום
ד"ר אסף אלבגלי
ד"ר אסף אלבגלי אורתופדיה
מנהל שירות ביחידת כף רגל בבית חולים איכילוב
ד"ר אביטל גלאובך
ד"ר אביטל גלאובך יילוד וגינקולוגיה, רפואת נשים
רופאה מומחית ברפואה אסתטית , מומחית ברפואת נשים, פתולוגיה צוואר הרחם, פוריות
ד"ר יוסף לייטנר
ד"ר יוסף לייטנר אורתופדיה
מנהל היחידה לניתוחי עמוד שדרה בבי"ח מאיר, כפר סבא
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו