דלג לתוכן

דימום בתגובה לטיפול הורמונלי בגיל המעבר

מאת: מערכת אינפומד
תאריך פרסום: 11/05/2008
1 דקות קריאה

שאלה:

התחלתי טיפול באוורל קונטי לטיפול בתופעות גיל המעבר, ולאחר שבועיים וחצי של טיפול, פתאום הווסת הופיעה. האם זה בסדר וצפוי? האם להמשיך כרגיל עם התרופה?

תשובה:

אוורל קונטי (Evorel Conti), אלה תחליפי הורמונים לגיל המעבר הניתנים בצורה של מדבקות. אחת מתופעות הלוואי של הורמונים אלה היא דימומים. זוהי לא וסת, אלא דימום בתגובה להורמונים שהתחלת לקחת. אני ממליצה לפנות לרופא המטפל להתייעצות. אני מצרפת דפי מידע על התרופה מפורטל אינפומד: http://www.infomed.co.il/drug1.asp?dID=460
רופאים בתחום
ד"ר אלכסנדר זגולייב D.M.D
ד"ר אלכסנדר זגולייב D.M.D רפואת שיניים
 יובל סצמסקי (L.Ac) - טיפול במיגרנות וכאבי ראש
יובל סצמסקי (L.Ac) - טיפול במיגרנות וכאבי ראש רפואה סינית
ד"ר נעמה מרקוס
ד"ר נעמה מרקוס יילוד וגינקולוגיה, רפואת נשים
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו