דלג לתוכן

חוסר תיאבון ותת-משקל בעת שימוש בתרופה לוסטראל

מאת: מערכת אינפומד
תאריך פרסום: 18/11/2009 תאריך עדכון: 29/06/2013
1 דקות קריאה

שאלה:

אני בת 29. ברצוני לעלות במשקל. כעת אני שוקלת כמעט 50 ק"ג וגובהי 1.67 מטר. אני אחרי לידה. אני נוטלת תרופה בשם Lustral למניעת התקפי חרדה. אין לי תיאבון ואני מאלצת את עצמי לאכול על מנת לא לישון או לתפקד ביומיום על בטן ריקה. נורא מפריע לי המראה החי

תשובה:

תופעות הלוואי של התרופה Lustral כוללות יובש בפה ובחילה, ותוכלי לקרוא על כך באינדקס התרופות של אינפומד: http://www.infomed.co.il/drug4.asp?dID=306

נושאים מרכזיים

רופאים בתחום
ד"ר מיכאל מרגוליס
ד"ר מיכאל מרגוליס אורתופדיה
פרופ' נחמה אורי
פרופ' נחמה אורי אף אוזן גרון וכירורגיית ראש-צוואר
ד"ר ירחמיאל ברבר
ד"ר ירחמיאל ברבר פסיכיאטריה
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו