דלג לתוכן

עייפות בעת טיפול עם מינוציקלין

מאת: מערכת אינפומד
תאריך פרסום: 12/12/2007 תאריך עדכון: 17/09/2013
1 דקות קריאה

שאלה:

בני, בן 17 וחצי, לקח במשך 50 יום כדור אחד ביום של 100 מ"ג מינוציקלין לטיפול בפצעי בגרות. כעת הוא סובל מתשישות, רוצה לישון, ולא יכול לעסוק בספורט כפי שהיה רגיל באופן סדיר. בבדיקות דם הכל היה תקין. נשללה מחלת הנשיקה.

תשובה:

ידוע כי מינוציקלין גורם לעייפות יתר, וככל הנראה, לאור בדיקות הדם התקינות, זהו הגורם לעייפות. ניתן לטפל בפצעי בגרות בסוגים שונים של אנטיביוטיקות, וכמובן שגםנ בתכשירים ומשחות אחרות. אם העייפות לא חולפת, כדאי לפנות לרופא המטפל כדי לבחון אפשרות טיפולית אחרת. עוד מידע על התרופה תוכלי לקבל באינדקס התרופות של אינפומד: http://www.infomed.co.il/drug1.asp?dID=161

נושאים מרכזיים

רופאים בתחום
ד"ר שלומי סימן טוב
ד"ר שלומי סימן טוב עיניים
ד"ר ראשד אבו סאלח
ד"ר ראשד אבו סאלח כירורגיה
ד"ר מיכל צדוק
ד"ר מיכל צדוק נוירולוגיה
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו