דלג לתוכן

רעידות שרירים שקשורות לטיפול תרופתי

מאת: מערכת אינפומד
תאריך פרסום: 02/01/2008 תאריך עדכון: 29/09/2020
1 דקות קריאה

שאלה:

קיבלתי ארקוקסיה בגלל דלקת בעצם החזה. בנוסף אני מטופל בריתמקס ובקומדין. תופעת לוואי שנגרמת לדעתי על ידי ארקוקסיה (6 כדורים 90 מ"ג) היא הרגשת רעידות שרירים. האם ידוע על התופעה? תוך כמה זמן זה נעלם? האם ניתן לעשות משהו לזירוז היעלמות הבעיה?

תשובה:

לא ידוע על תופעה כגון רעידות שרירים כתוצאה מארקוקסיה. על התרופה ותופעות הלוואי שלה תוכל לקרוא באינדקס התרופות באתר. לעומת זאת, בחולים המקבלים ריתמקס (בערך ב- 1% מהחולים), דווחו תופעות לוואי של רעד, התכווצויות וחולשת שרירים. קומדין אינה גורמת לרעד שרירים. בברכה, ד"ר שירי אורי - אינפומד
רופאים בתחום
ד"ר שמואל רויזמן
ד"ר שמואל רויזמן אורולוגיה
ד"ר שאול ברוך
ד"ר שאול ברוך יילוד וגינקולוגיה, רפואת נשים
ד"ר יצחק צחי בן ציון
ד"ר יצחק צחי בן ציון פסיכיאטריה
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו