דלג לתוכן

אני משתמשת בהתקן "מירנה" מזה מספר חודשים ואין לי מחזור בכלל. התחילו לצאת

מאת: מערכת אינפומד
תאריך פרסום: 27/08/2002
1 דקות קריאה

שאלה:

אני משתמשת בהתקן "מירנה" מזה מספר חודשים ואין לי מחזור בכלל. התחילו לצאת לי כתמים בפנים, אני סובלת מנשירה שלא נפסקת ושיעור בפנים - מכל אלה לא סבלתי לפני כן. האם אלה תופעות "נורמליות" למירנה ?

תשובה:

התופעות אינן נשמעות תקינות! בגלל שהתקן תוך- רחמי מסוג מירנה מכיל פרוגסטרון, ייתכן שרמת הפרוגסטרון בדמך עלתה, וזה גורם לתופעות הנ"ל. אנא פני בהקדם לרופא נשים להערכה ושקילת הוצאת ההתקן.

נושאים מרכזיים

רופאים בתחום
ד"ר מרים אמונה אופק
ד"ר מרים אמונה אופק ילדים
ד"ר נבו מרגלית
ד"ר נבו מרגלית נוירוכירורגיה
מרפאת אורולוגים אורומדיק UroMedic
מרפאת אורולוגים אורומדיק UroMedic אורולוגיה
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו