דלג לתוכן

פורום מסלול לשינוי – הפורום המלא לכירוגיה פלסטית ואסתטית

ד"ר גיל נרדיני ד"ר גיל נרדיני
5.0
( 9 חוות דעת )
ד"ר גיל נרדיני הינו מנתח פלסטי ואסתטי. בעל מרפאה פרטית בתל אביב המציעה את כל מגוון הניתוחים בכירורגיה פלסטית ופרוצדורות הקשורות להצערת הפנים. כמו כן ד"ר נרדיני רופא בכיר במחלקת כירורגיה פלסטית בתל השומר, שיבא אחראי על תחום ניתוחי הפנים. את השכלתו רכש לאחר סיום בית ספר לרפואה הדסה עין כרם במחלקה לכירורגיה פלסטית בתל השומר. לאחר קבלת תואר מומחה ד״ר נרדיני נסע להשתלמות על בתחום הקרניופציאלי וניתוחים מיקרוכירורגים בבית החולים NYU בניו יורק ארה״ב, שם היה חלק מצוות השתלת פנים. לאחר מכן המשיך להשתלמות על בכירורגיה אסתטית בבית החולים MOUNT SINAI NYEE והתמחה בכל מגוון הניתוחים הפלסטית בהדגשה על ניתוחי פנים וגוף. לאחר שלוש שנים בניו יורק שב ד״ר נרדיני לישראל ומאז מביא שיטות חדשות וטכניקות ניתוחיות ייחודיות לקהל הלקוחות בישראל. במקביל ד״ר נרדיני אחראי על תחום ניתוחי הפנים במחלקה לכירורגיה פלסטית בתל השומר, שיבא הכולל ניתוחי תיקון שפה וחך שסועים, ניתוחי אף מורכבים, הצמדת אוזניים, ניתוחי הרמת פנים ופציאליס וכו'. ד״ר נרדיני השתתף במספר משלחות הומניטריות למדינות כגון: קונגו, פרו וגוואטמלה. Mako  בריאות: הרמת או מתיחת פנים – מה ההבדל ולמי זה מתאים? מילון היופי רשת 13: ד"ר גיל נרדיני מילון היופי רשת 13: ד"ר גיל נרדיני הפרופסורים: דר גיל נרדיני ניתוח אף מראה טבעי ומחמיא הפרופסורים: דר גיל נרדיני ניתוח למתיחת פנים מרגישות יופי: פרק 91 - ד"ר גיל נרדיני ד"ר גיל נרדיני מנתח פלסטי: הגדלת שדיים, הקטנת שדיים ד"ר גיל נרדיני מנתח פלסטי מסביר: מתיחת פנים מאיזה גיל אפשרי ד"ר גיל נרדיני מנתח פלסטי: הזרקות ובוטוקס  

נושאים מרכזיים

רופאים בתחום
פרופ' אבשלום שלום
פרופ' אבשלום שלום כירורגיה פלסטית
מנהל היחידה לכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי מאיר כפר סבא
פרופ' יצחק צילינסקי
פרופ' יצחק צילינסקי כירורגיה פלסטית
מומחה לכירורגיה פלסטית ולניתוחי מוז (Mohs)
ד"ר יואב אברהמי
ד"ר יואב אברהמי כירורגיה פלסטית
רופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בביה"ח קפלן. בעל ניסיון רב בתחום.
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד

פורומים נוספים בתחום

פורוםמסלול לשינוי – הפורום המלא לכירוגיה פלסטית ואסתטית

בפורום מסלול לשינוי – הפורום המלא לכירוגיה פלסטית ואסתטית ניתן להתייעץ עם ד"ר גיל נרדיני, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום מסלול לשינוי – הפורום המלא ...

פורוםהגדלת חזה והרמת חזה

פורום ניתוח הגדלה והרמת חזה מנוהל ע"י פרופ' ליאור הלר, מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים אסף הרופא. היכנסו עכשיו והתייעצי עם מומחה!

לפורום הגדלת חזה והרמת חזה

פורוםניתוחי חזה קוסמטיים

בפורום ניתוחי חזה קוסמטיים ניתן להתייעץ עם ד"ר שגית משולם-דרזון, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום ניתוחי חזה קוסמטיים

פורוםניתוחים פלסטיים ומתיחת בטן אחרי ירידה במשקל

בפורום ניתוחים פלסטיים ומתיחת בטן אחרי ירידה במשקל ניתן להתייעץ עם ד"ר טלי פרידמן, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום ניתוחים פלסטיים ומתיחת בטן ...

פורוםניתוחי אף

בפורום ניתוחי אף ניתן להתייעץ עם ד"ר יצחק דנו, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום ניתוחי אף

פורוםהקטנת חזה

בפורום הקטנת חזה ניתן להתייעץ עם ד"ר שגית משולם-דרזון, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום הקטנת חזה
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו