דלג לתוכן

פורום טיפול באפילפסיה, טיקים, שבץ ופגיעות ראש בנוירופידבק

 אלפא בריין סנטר בע"מ אלפא בריין סנטר בע"מ המרכז לשיפור תפקודי המוח אלפא בריין סנטר, הינו הרשת המובילה בישראל לאימון מוחי וטיפולי נוירופידבק, ביופידבק, CBT - טיפול התנהגותי קוגניטיבי.  למרכז טכנולוגיות חדישות ומתקדמות על מנת לטפל בהפרעות שונות, שמקורן בפעילות בלתי סדירה של המוח. טכנולוגיות אלה נפוצות בשימוש במרכזים רפואיים מובילים ברחבי העולם, אינן פולשניות, אינן כרוכות בנטילת תרופות והשפעתן המיטיבה נבחנה במחקרים מבוקרים ומבוססים רבים.  המטופלים במרכז נעזרים בטכנולוגיות אלה על מנת לאמן את הפעילות המוחית ולהשיבה לפעילות אופטימלית, ובכך מביאים להטבה ניכרת במצבם ולשיפור איכות החיים שלהם.  הטיפולים מתבצעים במרכז, בהתאמה אישית לכל מטופל, לאחר בדיקת QEEG - מיפוי הפעילות המוחית (באופן שאינו פולשני), ולאחר התאמת פרוטוקול טיפול ייחודי, בהתאם למטרות וליעדי השיפור הרצויים.  את הטיפולים של המרכז ניתן לבצע במצבים מסוימים כטיפול מרחוק, בביתו של המטופל, עם שליטה מלאה של איש מקצוע, על מנת לאפשר לאנשים עם מגבלות הגעה שונות טיפול יעיל מתקדם ומקצועי.  המכשור במרכז עומד בדרישות בטיחות מחמירות. תו תקן בינלאומי 13485 ISO , תו תקן אירופאי EN 60601 ותו תקן אמריקאי FDA 21 CFR part 820. הטיפולים מתאימים החל מגיל 3 שנים.  למרכז רשת סניפים בפריסה ארצית: בית בינת ירושלים, ב.ס.ר 3 בני ברק, Ktower אשדוד. על צוות המרכז נמנים אנשי מקצוע ומטפלים מוסמכים בעלי גישה טיפולית ומיומנות גבוהה. מנהלת המרכז: ד"ר אירנה נתנאל (Ph.D), דוקטור לפסיכולוגיה, בעלת תואר שני בפסיכותרפיה ובחינוך.  *6252
רופאים בתחום
 המרכז הישראלי לטיפול במיגרנה
המרכז הישראלי לטיפול במיגרנה אחר
 jmedical רשת מרכזים רפואיים פרטיים
jmedical רשת מרכזים רפואיים פרטיים אחר
 מרכזי הזרקה אזור דרום-ירושלים
מרכזי הזרקה אזור דרום-ירושלים אחר
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד

פורומים נוספים בתחום

פורוםקנאביס רפואי

בפורום קנאביס רפואי ניתן להתייעץ עם מומחי בזלת פארמה, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום קנאביס רפואי

פורוםטיפול באפילפסיה, טיקים, שבץ ופגיעות ראש בנוירופידבק

בפורום טיפול באפילפסיה, טיקים, שבץ ופגיעות ראש בנוירופידבק ניתן להתייעץ עם ד"ר דורון תודר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום טיפול באפילפסיה, טיקים, שבץ ...

פורוםטיפול בדיכאון וחרדה בנוירופידבק

בפורום טיפול בדיכאון וחרדה בנוירופידבק ניתן להתייעץ עם ד"ר דורון תודר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום טיפול בדיכאון וחרדה ...

פורוםטיפול במיגרנות, הפרעות שינה וטינטון בנוירופידבק

בפורום טיפול במיגרנות, הפרעות שינה וטינטון בנוירופידבק ניתן להתייעץ עם ד"ר דורון תודר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום טיפול במיגרנות, הפרעות שינה ...

פורוםטיפול באוטיזם, אספרגר ו-PDD בנוירופידבק

בפורום טיפול באוטיזם, אספרגר ו-PDD בנוירופידבק ניתן להתייעץ עם ד"ר דורון תודר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום טיפול באוטיזם, אספרגר ו-PDD ...

פורוםהפרעות קשב וריכוז - נוירופידבק

בפורום הפרעות קשב וריכוז - נוירופידבק ניתן להתייעץ עם ד"ר דורון תודר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום הפרעות קשב וריכוז - נוירופידבק
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו