דלג לתוכן

פורום טיפול בדיכאון וחרדה בנוירופידבק

ד"ר דורון תודר ד"ר דורון תודר ד"ר דורון תודר, פסיכיאטר מומחה, מנהל המרכז הרפואי נוירוקליניק ברמת גן;הפסיכיאטר הראשי של השירות הפסיכיאטרי הממשלתי; מנהל את המרפאה הציבורית היחידה בישראל לטיפול בנוירופידבק במרכז לבריאות הנפש בבאר שבע; יושב ראש תחום נוירופידבק בארגון הישראלי למשוב ביולוגי; מרצה בכיר באוניברסיטת בן גוריון; חבר במכון זולוטובסקי לחקר המוח.  תחומי הטיפול של ד"ר דורון תודר: אפילפסיה, מיגרנות, דיכאון, הפרעות ריכוז וקשב, הפרעות נוירו פסיכיאטריות, תסמונת טורט, הפרעות ריכוז קשב והיפראקטיביות – ADHD, הפרעות חרדה, הפרעות שינה, פיברומיאלגיה (כאב כרוני), פגיעות ראש, טיניטון (צפצוף באוזן), הפרעה פוסט טראומטית – PTSD, אוטיזם, ליקויי למידה, ועוד... ד"ר דורון תודר צבר ידע מעמיק וניסיון רב בטיפול באמצעות טכנולוגיית נוירופידבק. הוא עבר קורסים והכשרות אצל גדולי המומחים בתחום בחו“ל וחקר בעצמו את הנושא במסגרת עבודתו במרכז לבריאות הנפש בבאר-שבע, שם שיפר באופן ניכר את איכות החיים של הסובלים זה שנים ארוכות מהפרעות שונות. מטופלים הסובלים זמן רב מהפרעה פוסט טראומטית, מהפרעות שינה, מהפרעות חרדה ומהפרעות אחרות, חוו שיפור מהותי במצבם והקלה ניכרת בסימפטומים בעקבות הטיפול באמצעות טכנולוגיית נוירופידבק. ד"ר תודר רכש ניסיון רב במתן חוות דעת פסיכיאטריות לביטוח לאומי ולבתי המשפט. נוירופידבק ניתן לחילופין לבצע כטיפול מרחוק, בביתו של המטופל, עם שליטה מלאה של מטפל מקצועי, על מנת לאפשר לאנשים עם מגבלויות הגעה שונות (זמן, מרחק, נכות), טיפול מקצועי ויעיל, בכל רחבי הארץ וללא תוספת תשלום מעבר לעלות הטיפול.מאמרים:אוטיזם: למי מתאים טיפול בגרייה מגנטיתנוירופידבק - טיפול בתסמונת אספרגר ללא תרופותיעילותו של נוירופידבק בטיפול הרצף בתסמונת אספרגרטיפול באפילפסיה באמצעות טיפול בנירופידבקאבחון הפרעת קשב וריכוזאבחון אובייקטיבי של הפסקטורם האוטיסטי 0737028944

נושאים מרכזיים

רופאים בתחום
ד"ר איתן נחשוני
ד"ר איתן נחשוני פסיכיאטריה
ד"ר קורנית רשפון סבן
ד"ר קורנית רשפון סבן פסיכיאטריה
ד"ר אליהו הלפרן
ד"ר אליהו הלפרן פסיכיאטריה
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד

פורומים נוספים בתחום

פורום חרדה מנוהל ע"י ד"ר יששכר הרמן, מומחה בפסיכיאטריה, לשעבר מנהל המרכז לטיפול בנפגעי סמים ביפו ואחראי על ייעוצים פסיכיאטריים בביה"ח שיבא.

לפורום חרדה

פורוםמיניות וטיפול מיני

ד"ר יצחק צחי בן ציון ד"ר יצחק צחי בן ציון פסיכיאטריה

בפורום מיניות וטיפול מיני ניתן להתייעץ עם ד"ר יצחק צחי בן ציון, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום מיניות וטיפול מיני

פורום הפרעות קשב וריכוז - ...

ד"ר דורון תודר ד"ר דורון תודר פסיכיאטריה

בפורום הפרעות קשב וריכוז - נוירופידבק ניתן להתייעץ עם ד"ר דורון תודר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום הפרעות קשב וריכוז - נוירופידבק

פורום טיפול באפילפסיה, ...

ד"ר דורון תודר ד"ר דורון תודר פסיכיאטריה

בפורום טיפול באפילפסיה, טיקים, שבץ ופגיעות ראש בנוירופידבק ניתן להתייעץ עם ד"ר דורון תודר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום טיפול באפילפסיה, טיקים, שבץ ...

פורום טיפול באוטיזם, אספרגר ...

ד"ר דורון תודר ד"ר דורון תודר פסיכיאטריה

בפורום טיפול באוטיזם, אספרגר ו-PDD בנוירופידבק ניתן להתייעץ עם ד"ר דורון תודר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום טיפול באוטיזם, אספרגר ו-PDD ...

פורום טיפול במיגרנות, ...

ד"ר דורון תודר ד"ר דורון תודר פסיכיאטריה

בפורום טיפול במיגרנות, הפרעות שינה וטינטון בנוירופידבק ניתן להתייעץ עם ד"ר דורון תודר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום טיפול במיגרנות, הפרעות שינה ...

פורוםפסיכיאטריה ילדים

ד"ר אולגה קובלצ׳וק ד"ר אולגה קובלצ׳וק פסיכיאטריה

בפורום פסיכיאטריה ילדים ניתן להתייעץ עם ד"ר אולגה קובלצ׳וק, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום פסיכיאטריה ילדים

פורוםדיכאון אחרי לידה

ד"ר יוסף חלבן ד"ר יוסף חלבן פסיכיאטריה

בפורום דיכאון אחרי לידה ניתן להתייעץ עם ד"ר יוסף חלבן, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום דיכאון אחרי לידה

פורום טיפול בדיכאון וחרדה ...

ד"ר דורון תודר ד"ר דורון תודר פסיכיאטריה

בפורום טיפול בדיכאון וחרדה בנוירופידבק ניתן להתייעץ עם ד"ר דורון תודר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום טיפול בדיכאון וחרדה ...

פורוםהפרעות קשב וריכוז, ADHD

ד"ר גלעד חבצלת ד"ר גלעד חבצלת הפרעות קשב וריכוז

פורום ADHD מנוהל ע"י ד"ר אולגה קובלצ'וק, מומחית לפסיכיאטריה ילדים ונוער, וע"י ד"ר גלעד חבצלת, מומחה לרפואת ילדים. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

לפורום הפרעות קשב וריכוז, ADHD
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו