דלג לתוכן
האם ריטלין יכול לעכב את המחזור?
מאת: מערכת אינפומד
תאריך פרסום: 27/03/2008
1 דקות קריאה
שאלה:

אני נוטלת ריטלין לצורך לימוד למבחנים באוניברסיטה. את התרופה אני נוטלת רק בימי המבחן עצמו, ולכן המינון נמוך, כ-8 כדורים בחודש. האם בשל נטילת התרופה יכול להיות עיכוב במחזור החודשי? יש לי איחור של 10 ימים ובבדיקות הריון שערכתי התוצאה היתה שלילית.

תשובה:
לא ידוע לי על קשר בין ריטלין לבין עיכוב במחזור החודשי. לחץ נפשי יכול בהחלט לגרום לשיבושים במחזור. אם טרם קיבלת את המחזור, אני מציעה שתגשי לייעוץ גינקולוגי או שתחזרי על בדיקת הריון. בברכה, ד"ר שירי אורי - אינפומד

נושאים מרכזיים

רופאים בתחום
ד"ר גבי וינשטיין
ד"ר גבי וינשטיין נוירולוגיה
נוירולוג מבוגרים ועוסק באבחון וטיפול בשלל נושאים בנוירולוגיה כללית, מתמקצע בנושא של הפרעת קשב במבוגר
ד"ר עמית דרוין
ד"ר עמית דרוין ראומטולוגיה כללית
4.9
( 23 חוות דעת )
"רופא נעים ומקצועי, סבלני אנושי ומסביר פנים. ממליצה בחום."
ד"ר דוד חובל
ד"ר דוד חובל גסטרואנטרולוגיה
4.8
( 379 חוות דעת )
"הכניס בזמן הקשיב לי ובדק כל מה שהיה לי חשש אליו הסביר יפה ומובן מה לעשות הלאה"
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו