דלג לתוכן

גאודון ותנועות בלתי רצוניות

מאת: מערכת אינפומד
תאריך פרסום: 01/04/2010 תאריך עדכון: 13/05/2013
1 דקות קריאה

שאלה:

נטלתי גאודון במשך חצי שנה עקב התקפי חרדה, והתחילו לי טיקים בצוואר ולאחר מכן הראש החל לפנות ימינה כל הזמן. לכן הפסקתי לקחת את התרופה לפני חודש. כעת אני נוטל דקינט פעמיים ביום ועדיין סובל מאוד מנטייתו של הראש ימינה. מה ניתן לעשות בעניין?

תשובה:

דקינט מיועדת לטיפול בתופעות לוואי פרקינסוניות כמו תנועות בלתי רצוניות המתרחשות יותר בקלות, רעד וקשיון שרירים, הנגרמים עקב שימוש בתרופות מסוימות, ביניהן גאודון. יתכן שנטיית הראש ימינה קשורה לטיפול בגאודון, אך מכיוון שתופעה זו לא חלפה גם חודש לאחר הפסקת הטיפול, מומלץ לפנות לבירור נוירולוגי. ד"ר ורד אסטרחן - אינפומד

נושאים מרכזיים

רופאים בתחום
 כתר פלוס
כתר פלוס רפואת שיניים
ד"ר אריאל ונדר
ד"ר אריאל ונדר עיניים
ד"ר חיים סטולוביץ
ד"ר חיים סטולוביץ עיניים
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו