דלג לתוכן

פורום עין עצלה, פזילה

ד"ר מיכאל כינורי ד"ר מיכאל כינורי מנהל את שירות רפואת עינים ילדים בבית החולים אסותא אשדוד.בעבר רופא עיניים בכיר במחלקת עיניים ילדים ומנהל מרפאות עיניים ילדים בבית החולים שיבא, תל השומר. חבר בתכנית "תלפיות"- פרוייקט למנהיגות רפואית מטעם בית החולים שיבא תל השומר. מרצה בכיר באוניברסיטת תל אביב. משלב עבודה קלינית עם מחקר אקדמי, ופירסם מעל 60 מאמרים בספרות העולמית ברפואת עיניים. לגישה למאמרים כפי שמופיעים באתר PUBMED : https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=kinori+m.משמש כסוקר של מאמרים רפואיים בעיתונים המובילים בתחום עיניים ילדים ומנחה סטודנטים לרפואה בעבודות גמר.כתב מספר פרקים בספרי לימוד לרפואת עיניים.קישור לסרטון: ד"ר מיכאל כינורי בראיון בנושא עין עצלה והטיפול בה 073-7029055
 • רופאים בתחום
  ד"ר איתן ראט
  ד"ר איתן ראט חוות דעת משפטית
  ד"ר גבי שמש
  ד"ר גבי שמש עיניים
  ד"ר דוד אזרחי
  ד"ר דוד אזרחי עיניים
  הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד

  פורומים נוספים בתחום

  פורוםסרטן העין

  ד"ר אהוד רייך ד"ר אהוד רייך עיניים

  בפורום סרטן העין ניתן להתייעץ עם רופאים/ות בתחום, להגיב לגולשים אחרים ולמצוא מידע במגוון נושאים. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

  לפורום סרטן העין

  פורוםהסרת משקפיים

  ד"ר אורי מלר ד"ר אורי מלר עיניים

  בפורום הסרת משקפיים ניתן להתייעץ עם רופאים/ות בתחום, להגיב לגולשים אחרים ולמצוא מידע במגוון נושאים. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

  לפורום הסרת משקפיים

  פורוםעין עצלה, פזילה

  ד"ר מיכאל כינורי ד"ר מיכאל כינורי עיניים

  בפורום עין עצלה, פזילה ניתן להתייעץ עם רופאים/ות בתחום, להגיב לגולשים אחרים ולמצוא מידע במגוון נושאים. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

  לפורום עין עצלה, פזילה

  פורוםעיניים ילדים, פזילה

  פרופ' גד דותן פרופ' גד דותן עיניים

  בפורום עיניים ילדים, פזילה ניתן להתייעץ עם רופאים/ות בתחום, להגיב לגולשים אחרים ולמצוא מידע במגוון נושאים. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

  לפורום עיניים ילדים, פזילה

  פורום ניתוח הרמת עפעפיים ...

  ד"ר אהוד רייך ד"ר אהוד רייך עיניים

  בפורום ניתוח הרמת עפעפיים ופלסטיקה של העין ניתן להתייעץ עם רופאים/ות בתחום, להגיב לגולשים אחרים ולמצוא מידע במגוון נושאים. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

  לפורום ניתוח הרמת עפעפיים ופלסטיקה ...

  פורוםבריאות העין

  ד"ר מיכאל היימס ד"ר מיכאל היימס עיניים

  בפורום בריאות העין ניתן להתייעץ עם רופאים/ות בתחום, להגיב לגולשים אחרים ולמצוא מידע במגוון נושאים. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

  לפורום בריאות העין

  פורוםאופטומטריה ילדים

  ד"ר מיכאל כינורי ד"ר מיכאל כינורי עיניים

  בפורום אופטומטריה ילדים ניתן להתייעץ עם רופאים/ות בתחום, להגיב לגולשים אחרים ולמצוא מידע במגוון נושאים. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

  לפורום אופטומטריה ילדים

  בפורום עין יבשה ניתן להתייעץ עם רופאים/ות בתחום, להגיב לגולשים אחרים ולמצוא מידע במגוון נושאים. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

  לפורום עין יבשה

  פורוםנוירואופטלמולוגיה ילדים

  פרופ' ניצה גולדנברג כהן פרופ' ניצה גולדנברג כהן עיניים

  בפורום נוירואופטלמולוגיה ילדים ניתן להתייעץ עם רופאים/ות בתחום, להגיב לגולשים אחרים ולמצוא מידע במגוון נושאים. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

  לפורום נוירואופטלמולוגיה ילדים

  פורוםקטרקט וקטרקט בלייזר

  ד"ר אליה לוינגר ד"ר אליה לוינגר עיניים

  בפורום קטרקט וקטרקט בלייזר ניתן להתייעץ עם רופאים/ות בתחום, להגיב לגולשים אחרים ולמצוא מידע במגוון נושאים. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

  לפורום קטרקט וקטרקט בלייזר

  פורוםהסרת משקפיים בלייזר

  ד"ר אריאל ונדר ד"ר אריאל ונדר עיניים

  בפורום הסרת משקפיים בלייזר ניתן להתייעץ עם רופאים/ות בתחום, להגיב לגולשים אחרים ולמצוא מידע במגוון נושאים. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

  לפורום הסרת משקפיים בלייזר
  באנר הצטרפות

  רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

  שווה לך להצטרף!
  youtube ערוץ הוידאו של
  Infomed
  הפייסבוק
  שלנו
  instagram האינסטגרם
  שלנו