דלג לתוכן

הקאות ולחץ בחזה אחרי נטילת רפאפן

מאת: מערכת אינפומד
תאריך פרסום: 23/03/2008 תאריך עדכון: 28/09/2013
1 דקות קריאה

שאלה:

לפני ארבעה ימים חליתי בכאב גרון, חום, חולשה ובחילות. למחרת התחלתי בטיפול בתרופה רפאפן מגה בעקבות דלקת גרון שאובחנה אצלי. ציינתי אצל הרופא, ואציין גם כאן, כי אין לי רגישות ידועה לתרופות. מאז הבחילות נשארו, ואף נוספו הקאות, ונוסף על כך ישנו כאב מוזר שמ

תשובה:

טיפול ברפאפן גורם להקאות רק במקרים נדירים. הסימפטומים שציינת אינם ספציפים ואינם מכוונים לבעיה חד-משמעית. יתכן שמדובר בכאב שרירים על רקע המחלה, אך בכל מקרה, אם הלחץ בחזה לא חלף ואתה ממשיך להקיא, מומלץ שתיגש לחדר מיון או למקור רפואי זמין אחר. בברכה, ד"ר שירי אורי - אינפומד
רופאים בתחום
ד"ר יניר כסיף
ד"ר יניר כסיף עיניים
פרופ' דוד ורון
פרופ' דוד ורון המטולוגיה
ד"ר רמי פוגלמן
ד"ר רמי פוגלמן ילדים
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו