דלג לתוכן

שאלה

אני לוקחת פרוזק נגד דיכאון כבר חודש וחצי, ועוד לפני זה היו לי בעיות בשינה. אני הולכת לישון ומתעוררת באמצע הלילה, כל לילה, כבר כמה חודשים. בגלל זה אני הרבה פעמים נרדמת בשיעורים בבית ספר או שאני פשוט לא הולכת כי אין לי כוח. מה אפשר לעשות?

מאת: מערכת אינפומד
תאריך פרסום: 24/04/2008 תאריך עדכון: 03/10/2013
1 דקות קריאה

תשובה:

הפרעות בשינה הן חלק מתמונה של דיכאון. אני מקווה מאוד שהתרופה תעזור לתסמינים וביניהן להפרעת השינה. השפעת הפרוזק עשויה להתבטא רק כעבור 6 שבועות מתחילת הנטילה (בממוצע 6-3 שבועות), ולכן כדאי להמתין ולא להתייאש. בנוסף, ניתן לקחת, לפרק זמן מסוים, כדורי שינה במידת הצורך, על מנת שתוכלי לחזור לתפקוד תקין. מומלץ שתיוועצי עם רופאת המשפחה או עם רופאה פסיכיאטרית. נשמע שהפרעת השינה קשורה להפרעה במצב הרוח. בברכה, ד"ר שירי אורי - אינפומד

נושאים מרכזיים

רופאים בתחום
 המרכז הישראלי לאלרגיה
המרכז הישראלי לאלרגיה אלרגיה ואימונולוגיה
ד"ר ראובן אייכנבאום
ד"ר ראובן אייכנבאום רפואה פיזיקלית ושיקום
פרופ' צבי יואכימס
פרופ' צבי יואכימס אף אוזן גרון וכירורגיית ראש-צוואר
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו