דלג לתוכן

עברתי התקף לב לפני 3 חודשים, כולל סטנט בעורק ימין וסייפר בעורק שמאל. אנ

מאת: מערכת אינפומד
תאריך פרסום: 01/10/2003 תאריך עדכון: 08/10/2013
1 דקות קריאה

שאלה:

עברתי התקף לב לפני 3 חודשים, כולל סטנט בעורק ימין וסייפר בעורק שמאל. אני מקבל סימוביל, אספירין, פלאויקס. רמת ה CPK שלי הגיעה לפני 3 שבועות ל - 500. לפני עשרה ימים ירדה ל 321, לפני 3 ימים עלתה ל 1027. לפני 3 שבועות הפסקתי עם הסימוביל. ממה יכולה ל

תשובה:

סימוביל גורם לעיתים לעליית CPK בשל השפעתו על השרירים. מומלצת הפסקתו החל מעליה של מעל לפי שלוש מהנורמה, כמו במקרה שלך. אנא פנה לרופא המשפחה או לפנימאי להתאמת טיפול חדש.

נושאים מרכזיים

רופאים בתחום
ד"ר ג'ורג' גרינברג
ד"ר ג'ורג' גרינברג כירורגיה
ד"ר מודי נפתלי
ד"ר מודי נפתלי עיניים
ד"ר אינה צורן רוזנטל
ד"ר אינה צורן רוזנטל המטולוגיה
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו