דלג לתוכן

פורום אורו-גינקולוגיה, בריחת שתן ורצפת האגן

פרופ' מנחם (מני) אלקלעי פרופ' מנחם (מני) אלקלעי פרופ' מני אלקלעי מבכירי הרופאים הגיננקולוגים בארץ ואחד ממייסדי תחום האורוגינקולוגיה ורפואת רצפת האגן בישראלפרופ' מנחם אלקלעי רופא נשים בכיר באגף נשים ויולדות במרכז הרפואי ע"ש שיבא, תל השומר. משנת 2000 מנהל את השרות לאורוגינקולוגיה ורפואת רצפת האגן באגף לנשים ויולדות. מנתח בבתי החולים הרצליה מדיקל סנטר ואסותא.פרופ' מנחם אלקלעי הוא ממקימי החברה הישראלית לאורוגינקולוגיה, ויועץ לחברות בנושא פיתוח מוצרים רפואיים בתחום האורוגינקולוגיה. פרופ מנחם אלקלעי מופיע ברשימה היוקרתית של מגזין פורבס 2020- הרופאים הטובים בישראל.עיסוקים של פרופ' מנחם אלקלעימנהל היחידה לאורוגינקולוגיה באגף נשים ויולדות, במרכז הרפואי תל השומר ובמרכז הרפואי פוריה.מנתח בבתי החולים אסותא והרצליה מדיקל סנטר.יועץ לקופות החולים כללית, מכבי ומאוחדת.הסכמים לניתוחים פרטיים עם מרבית חברות הביטוח.תחומי המחקר העיקרייםפיתוח טכניקות חדישות לניתוחי צניחת רצפת האגן הדמיה של רצפת האגן באמצעות אולטרא סאונד תלת מימדנזקים הנגרמים לרצפת האגן בעקבות לידה 0737828473
 • רופאים בתחום
  פרופ' עפר גמר
  פרופ' עפר גמר יילוד וגינקולוגיה, רפואת נשים
  ד"ר קובי כהן
  ד"ר קובי כהן יילוד וגינקולוגיה, רפואת נשים
  ד"ר ראובן קידר
  ד"ר ראובן קידר יילוד וגינקולוגיה, רפואת נשים
  הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד

  פורומים נוספים בתחום

  בפורום דיקור מי שפיר וסיסי שליה ניתן להתייעץ עם רופאים/ות בתחום, להגיב לגולשים אחרים ולמצוא מידע במגוון נושאים. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

  לפורום דיקור מי שפיר וסיסי שליה

  בפורום סקירת מערכות ניתן להתייעץ עם רופאים/ות בתחום, להגיב לגולשים אחרים ולמצוא מידע במגוון נושאים. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

  לפורום סקירת מערכות

  בפורום שקיפות עורפית ניתן להתייעץ עם רופאים/ות בתחום, להגיב לגולשים אחרים ולמצוא מידע במגוון נושאים. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

  לפורום שקיפות עורפית

  בפורום היסטרוסקופיה ניתן להתייעץ עם רופאים/ות בתחום, להגיב לגולשים אחרים ולמצוא מידע במגוון נושאים. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

  לפורום היסטרוסקופיה

  בפורום אמצעי מניעה והתקנים ניתן להתייעץ עם רופאים/ות בתחום, להגיב לגולשים אחרים ולמצוא מידע במגוון נושאים. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

  לפורום אמצעי מניעה והתקנים

  בפורום שחלות פוליציסטיות וגידולים בשחלה ניתן להתייעץ עם רופאים/ות בתחום, להגיב לגולשים אחרים ולמצוא מידע במגוון נושאים. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

  לפורום שחלות פוליציסטיות וגידולים ...

  בפורום הפלה, הפסקת הריון ניתן להתייעץ עם רופאים/ות בתחום, להגיב לגולשים אחרים ולמצוא מידע במגוון נושאים. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

  לפורום הפלה, הפסקת הריון

  פורום טיפולי פוריות והפרייה חוץ גופית (IVF) מנוהל ע"י ד"ר אמיר רבהון, רופא בכיר ביחידה להפריה חוץ גופית בוולפסון. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

  לפורום פוריות והפריה חוץ גופית (IVF)

  פורום ביוץ והזרעה מנוהל ע"י ד"ר גיל ירושלמי, רופא בכיר ביחידה להפריה חוץ גופית, מרכז רפואי ע"ש חיים שיבא, תל השומר. היכנסי עכשיו והתייעצי עם מומחה/ית!

  לפורום ביוץ והזרעה

  בפורום אזוספרמיה, ניתוחים להפקת זרע ופריון הגבר ניתן להתייעץ עם רופאים/ות בתחום, להגיב לגולשים אחרים ולמצוא מידע במגוון נושאים. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

  לפורום אזוספרמיה, ניתוחים להפקת זרע ...

  פורום גינקולוגיה אונקולוגית ...

  ד"ר מריו ביינר ד"ר מריו ביינר יילוד וגינקולוגיה, רפואת נשים

  פורום גניקולוגיה אונקולוגית מנוהל ע"י ד"ר מריו ביינר, מנהל היחידה הגינקו-אונקולוגית בבי"ח מאיר, כפר סבא. היכנסי עכשיו והתייעצי עם מומחה!

  לפורום גינקולוגיה אונקולוגית (סרטן ...

  בפורום הריון בסיכון גבוה - אולטרה סאונד וסקירות ניתן להתייעץ עם רופאים/ות בתחום, להגיב לגולשים אחרים ולמצוא מידע במגוון נושאים. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

  לפורום הריון בסיכון גבוה - אולטרה ...

  בפורום אורו-גינקולוגיה, בריחת שתן ורצפת האגן ניתן להתייעץ עם רופאים/ות בתחום, להגיב לגולשים אחרים ולמצוא מידע במגוון נושאים. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

  לפורום אורו-גינקולוגיה, בריחת שתן ...

  בפורום אנדומטריוזיס וכירורגיה גינקולוגית ניתן להתייעץ עם רופאים/ות בתחום, להגיב לגולשים אחרים ולמצוא מידע במגוון נושאים. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

  לפורום אנדומטריוזיס וכירורגיה ...

  בפורום אולטראסאונד מילדות וגניקולוגיה ניתן להתייעץ עם רופאים/ות בתחום, להגיב לגולשים אחרים ולמצוא מידע במגוון נושאים. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

  לפורום אולטראסאונד מילדות וגניקולוגיה

  פורום טיפולי פוריות מנוהל ע"י פרופ' יעקב אשכנזי, מומחה בתחום הפריון, פוריות האישה, פוריות הגבר והפריה חוץ גופית. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

  לפורום טיפולי פוריות
  באנר הצטרפות

  רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

  שווה לך להצטרף!
  youtube ערוץ הוידאו של
  Infomed
  הפייסבוק
  שלנו
  instagram האינסטגרם
  שלנו