דלג לתוכן

פורום אנדומטריוזיס וכירורגיה גינקולוגית

ד"ר רון שינמן ד"ר רון שינמן ד"ר רון שינמן, הינו מומחה במיילדות גניקולוגיה ופריון ומנהל תחום אנדומטריוזיס ב- Infomed. כעת משמש במנהל המרפאה הרב תחומית לטיפול באנדומטריוזיס ורופא בכיר במחלקת נשים בבי"ח מאיר בכפ"ס. לאחר חזרתו לישראל היה שותף בהקמת המרכז לטיפול באנדומטריוזיס בבי"ח שיבא, בו שימש רופא בכיר ומוביל בתחום הטיפול באנדומטריוזיס והכירורגיה הגינקולוגית האנדוסקופית. כעת ד"ר רון שינמן הינו מנהל המרפאה הרב תחומית לטיפול באנדומטריוזיס בבי"ח מאיר, רופא בכיר במחלקת נשים ומוביל את תחום הניתוחים האנדוסקופים המתקדמים. במקביל לעבודתו הרפואית בארץ ובחו"ל ד"ר רון שינמן מעורב במחקר רפואי ומעבדתי, פרסם והיה שותף בפרסום מחקרים בעיתונים רפואיים מובילים בעולם. תחום עבודתו ד"ר רון שינמן כוללת ביצוע מגוון רחב של ניתוחים כולל: - לפרוסקופיה טיפול באנדומטריוזיס - כריתת ציסטה שחלתית בלפרוסקופיה - כריתת שחלות בלפרוסקופיה - כריתת רחם בלפרוסקופיה (עם או בלי שחלות) - כריתת שרירנים בלפרוסקופיה - כריתת חצוצרות / חצוצרה בלפרוסקופיה - לפרוסקופיה ניתוחית - לפרוסקופיה אבחנתית - כריתת רחם בטנית - כריתת רחם וגינלית - תיקון צניחות נרתיק - היסטרוסקופיה אבחנתית. - היסטרוסקופיה ניתוחית טיפול בפוליפ רחמי - היסטרוסקופיה ניתוחיות טיפול בשרירן - היסטרוסקופיה לטיפול בשארית הריונית - היסטרוסקופיה ניתוחיות טיפול במחיצה רחמית - היסטרוסקופיה ניתוחיות טיפול בהידבקויות רחמיות /תסמונת אשרמן - גרידה עקב הריון לא תקין - הפסקות היריון. פעילות מרפאתית: - הערכה אבחון וטיפול באנדומטריוזיס - אבחון וטיפול בבעיות גינקולוגיות. - היסטרוסקופיה אבחנתית במסגרת מרפאתית (ללא צורך בהרדמה ללא כאבים) - מעקב הריון. - מיילדות וניתוחים קיסריים. - אבחון והערכה של זוגות עם הפרעה בפריון. - יעוץ והתאמת אמצעי מניעה. ד"ר רון שינמן מנהל גם את פורום אנדומטריוזיס וכירורגיה גינקולוגית באינפומד.                  
רופאים בתחום
ד"ר יורם גלעדי
ד"ר יורם גלעדי יילוד וגינקולוגיה, רפואת נשים
ד"ר ולנטין מלמד
ד"ר ולנטין מלמד יילוד וגינקולוגיה, רפואת נשים
ד"ר אריאל אהרוני
ד"ר אריאל אהרוני יילוד וגינקולוגיה, רפואת נשים
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד

פורומים נוספים בתחום

פורוםטיפולי פוריות

פורום טיפולי פוריות מנוהל ע"י פרופ' יעקב אשכנזי, מומחה בתחום הפריון, פוריות האישה, פוריות הגבר והפריה חוץ גופית. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

לפורום טיפולי פוריות

פורוםביוץ והזרעה

פורום ביוץ והזרעה מנוהל ע"י ד"ר גיל ירושלמי, רופא בכיר ביחידה להפריה חוץ גופית, מרכז רפואי ע״ש חיים שיבא, תל השומר. היכנסי עכשיו והתייעצי עם מומחה/ית!

לפורום ביוץ והזרעה

פורוםגינקולוגיה אונקולוגית (סרטן צוואר הרחם/שחלות)

פורום גניקולוגיה אונקולוגית מנוהל ע"י ד"ר מריו ביינר, מנהל היחידה הגינקו-אונקולוגית בבי״ח מאיר, כפר סבא. היכנסי עכשיו והתייעצי עם מומחה!

לפורום גינקולוגיה אונקולוגית (סרטן ...

פורוםשקיפות עורפית

בפורום שקיפות עורפית ניתן להתייעץ עם פרופ' יגאל וולמן, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום שקיפות עורפית

פורוםהיסטרוסקופיה

בפורום היסטרוסקופיה ניתן להתייעץ עם ד"ר יוחאי בר-שביט, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום היסטרוסקופיה

פורוםהפלה, הפסקת הריון

בפורום הפלה, הפסקת הריון ניתן להתייעץ עם ד"ר יובל אור, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום הפלה, הפסקת הריון
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו