דלג לתוכן
הופעת צהבת אחרי טיפול ברכיתרפיה לערמונית
מאת: מערכת אינפומד
תאריך פרסום: 20/12/2007 תאריך עדכון: 22/09/2013
1 דקות קריאה
שאלה:

בעלי עבר לפני כחודשיים טיפול בפרוסטטה - ברכיתרפיה. כיום הוא מרגיש יותר טוב מבחינת הפרוסטטה, אבל לפני כמה ימים התחיל להיראות צהוב בפנים. האם יכול היות שהכבד נפגע? אילו בדיקת תפקודי כבד רצוי שיעבור כדי לקבל תשובה מספקת?

תשובה:
עליכם לגשת לרופא המטפל בכדי שיוכל להעריך את בעיית הצהבת. בנוסף, אתם יכולים לבקש מהרופא המטפל לבצע בדיקה של תפקודי כבד ובילירובין. בברכה, ד"ר נעמה ורבין - אינפומד
רופאים בתחום
ד"ר רוני רוזן
ד"ר רוני רוזן גסטרואנטרולוגיה
ד"ר שחר גבע - leo clinic
ד"ר שחר גבע - leo clinic רפואה אסתטית
מנהל רפואי , רפואה אסתטית - רשת קליניקות לרפואה אסתטית LEO CLINICS
ד"ר עופר מרקוביץ
ד"ר עופר מרקוביץ יילוד וגינקולוגיה, רפואת נשים
מנהל יחידת אולטרה סאונד נשים ויולדות בבית חולים מאיר כפר סבא, מנהל פורום ממצאים חריגים ומומים בעובר בבית חולים מאיר כפר סבא
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו