דלג לתוכן

ויטמינים/מינרלים

(23 ערכים)

ויטמינים ומינרלים כגון ויטמין C, ויטמין D, חומצה פולית, B12, ברזל, סידן ונתרן, הם חומרים מזינים שגופנו זקוק להם על מנת שיוכל להתפתח ולתפקד בצורה תקינה. למעשה, הם ממש כמו מים וחמצן לגוף שלנו וצריכה של ויטמינים ומינרלים בכמות יומית מספקת, לא רק שומרת על בריאות הגוף, אלא גם מגינה עליו מפני מגוון מחלות שונות.
מחסור בוויטמינים ומינרלים עלול להזיק לבריאות. רוב האנשים אמורים לקבל את כמות הוויטמינים והמינרלים היומית הרצויה באמצעות תזונה מגוונת ומאוזנת. עם זאת, קיימים מקרים בהם התזונה לא מאוזנת או שהופעה של מחלה, כגון קרוהן או קוליטיס, אינה מאפשרת ספיגה של חומרים חיוניים אלו בגוף. במקרים אלו תיתכן המלצה על-ידי רופא/ה או איש/אשת מקצוע אחר/ת לשימוש בתוספי תזונה.

קרא עוד

סינון ויטמינים/מינרלים על פי אות:

אבץ Zinc אשלגן Potassium ביוטין Biotin בנפייבר Benefiber ברזל Iron ויטמין A Vitamin A ויטמין B12 B12 Vitamin, Cobalamin ויטמין C Vitamin C ויטמין E Vitamin E ויטמין K Vitamin K חומצה פנטותנית, ויטמין B5 Pantothenic acid, Vitamin B5 יוד Iodine כרום Chromium מגנזיום Magnesium נחושת Copper ניאצין, ויטמין B3 Niacin, Vitamin B3 נתרן Sodium סידן Calcium סלניום Selenium פירידוקסין, ויטמין B6 Vitamin B6 פלואוריד Fluoride ריבופלאבין, ויטמין B2 Riboflavin, Vitamin B2 תיאמין, ויטמין B1 Thiamine, Vitamin B1
מצרכים המכילים ויטמינים ומינרלים רבים נכנסים לקפליה
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו