דלג לתוכן

הסרת שומה בקרקפת-מלנומה שטחית

פורום מלנומה והסרת שומות

פרופ' אסתר עזיזי

פרופ' אסתר עזיזי

בימים אלו מבצעת פרופ' עזיזי שיחות ייעוץ בווידאו  למטופלים. פרופ' אסתר עזיזי מומחית לרפואת עור ומין, מייסדת ספוט-קליניק  מרפאת מומחים לרפואת העור. רפואת עור כללית, עוסקת באבחון, טיפול ומניעה של נזקי שמש לעור. אונקולוגיה דרמטולוגית, אבחון שומות, נגעים קדם-סרטניים וסרטניים, תוך שימוש בשיטות בלתי פולשניות (דרמוסקופיה, מיפוי שומות דיגיטלי ועוד) טיפול ומעקב אחר חולי מלנומה ממאירה וגידולי עור סרטניים אחרים. פוטותראפיה (טיפול במחלות עור באמצעות חשיפה לקרינת שמש). פרופ' אסתר עזיזי כחוקרת וקלינאית בעלת מוניטין בינלאומי בתחום משמשת למעלה מ- 20 שנה יועצת האגודה למלחמה בסרטן, משרד הבריאות, קצין רפואה ראשי, וארגונים בינלאומיים בנושא מניעה ואבחון מוקדם של סרטן עור ומלנומה ממאירה. במישור האקדמי משמשת בעשור האחרון פרופ' אסתר עזיזי חוקרת ראשית וראש הקבוצה הישראלית בקונסורציום הבינלאומי GENOMEL, המקיימת קשר הדוק עם חולים ומשפחות בהן אובחנו 2 או יותר מקרים של מלנומה ממאירה של העור, כתוצאה מנטיה גנטית להפגע במחלה. פרופ' אסתר עזיזי מנהלת את פורום מלנומה והסרת שומות ב- infomed. תחומי הטיפול של פרופ' אסתר עזיזי: אבחון שומות ונגעים קדם-סרטניים וסרטניים בעור, כולל מיפוי שומות ודרמוסקופיה דיגיטלית , אבחון מוקדם של מלנומה וסרטן עור, רגישות לקרינת שמש, נזקים מחשיפה תעסוקתית לקרינת שמש, שימוש במסנני קרינה למיניהם, פוטותראפיה, לימפומות של העור, קאפושי סארקומה, פסוריאזיס, אקנה, פטרת העור, ורפואת עור כללית בדיקות שמבצעת פרופ' אסתר עזיזי: דרמוסקופיה לאבחון מוקדם של שומות אטיפיות, נגעים קדם סרטניים וסרטניים בעור, מיפוי שומות דיגיטלי, צילומים דרמוסקופים דיגיטלים למעקב אחר שינויים במספר ובמבנה השומות לאורך זמן לצורך אבחון מוקדם של מלנומה ממאירה של העור. 03-6952499
רופאים בתחום
ד"ר אביגדור סרברניק
ד"ר אביגדור סרברניק עור ומין
ד"ר אוסנת גדליה מעין
ד"ר אוסנת גדליה מעין עור ומין
ד"ר רזיאל לוריא
ד"ר רזיאל לוריא עור ומין
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד

פורומים נוספים בתחום

פורוםאקנה – פצעי בגרות

בפורום אקנה – פצעי בגרות ניתן להתייעץ עם ד"ר שמואל יורב, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום אקנה – פצעי בגרות

פורוםמלנומה והסרת שומות

בפורום מלנומה והסרת שומות ניתן להתייעץ עם פרופ' אסתר עזיזי, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום מלנומה והסרת שומות

פורוםסרטני עור שאינם מלנומה NMSC קרצינומת תאי בסיס (BCC) וקרצינומת תאי קשקש (SCC)

בפורום סרטני עור שאינם מלנומה NMSC קרצינומת תאי בסיס (BCC) וקרצינומת תאי קשקש (SCC) ניתן להתייעץ עם ד"ר גיל טאובר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום סרטני עור שאינם מלנומה NMSC ...
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו