דלג לתוכן

שבר בכתף

פורום כאבים בכתף ובמרפק

ד"ר ירון סלע

ד"ר ירון סלע

ד"ר ירון סלע, מומחה בכירורגיה אורתופדית ומומחה בכירורגיה של כף היד. בעל תת התמחות בתחום הכתף והמרפק. ד''ר סלע הוא מנהל שירות כף היד ומרפק במרכז הרפואי האוניברסיטאי הלל יפה, כרופא כירורג אורתופד בכיר.ד''ר סלע מקבל מטופלים דרך "המרכז הרפואי רמת אביב" - המרכז לכירורגיה ורפואה התערבותית, המספק שירותי רפואה פרטית ברמה הגבוהה ביותר. במרכז עובדים מיטב הכירורגים, כולם מנתחים בכירים ומנהלי מחלקות בבתי החולים המובילים בישראל. ב"מרכז הרפואי רמת אביב" סטנדרטים אתיים ומקצועיים גבוהים, ציוד חדשני ושיטות ניתוח מתקדמות בעולם המערבי. המרכז מעניק מענה אישי עבור המטופלים ודואג ללוות את המטופל לפני, בזמן ולאחר הניתוח.קביעת תור ב"מרכז הרפואי רמת אביב" - 03-6401234, 03-6401222ד"ר ירון סלע מנהל פורום "כאבים בכתף ומרפק באתרתחומי עניין:•   שברים, פגיעות גידים ועצבים בגפה העליונה - אזור הכתף, מרפק וכף היד•   תסמונת תעלה קרפלית, תסמונת תעלה קוביטלית ותסמונות לחץ על עצבים אחרים•   שיחרור אצבע הדק, טיפול בתסמונות תפס ותסמונות דלקתיות של גידים•   פגיעות רצועתיות ופגיעות ספורט ביד,במרפק ובכתף•   ארטרוסקופיות של הכתף,מרפק שורש היד והאגודל•   טיפול ניתוחי ולא ניתוחי בשחיקת סחוסים ודלקות מפרקים ביד/מרפק/כתף- כולל קיבועים והחלפות מפרקים•   מכלול הבעיות המולדות והנרכשות של הגפה העליונה בילדים•   מיקרוכירורגיה של הגפה העליונה•   תיקון קרעים בגידיי השרוול המסובב בכתף ותיקון אי יציבות בכתף•   שחזורים מורכבים של הגפה העליונהתחומי מחקר: קרעים בגידי השרוול המסובב בכתף, החלפות גידים בכתף, שחיקה סחוסית בבסיס האגודל, בעיות רצועתיות במרפק, פגיעות ספורט במרפק, שברי רדיוס דיסטלי, פגיעות גידים ועצבים בגפה העליונה.מרפאות:מרפאה מאוחדת, סניף רמת פולג, אמנון ותמר 6 נתניה. טלפון: 0737028834מרפאת מכבי, מרכז מסחרי לב הפארק, רחוב רבקה גובר 5, רעננה טלפון: 0737028834מרפאה לאומית, לילינבלום 13 נתניה. טלפון: 0737028834מרפאה לאומית, הבנים 14, הוד השרון טלפון: 0737028834מאמר: תן כתף, אבל בזהירות: פציעות במסובבי הכתף
רופאים בתחום
ד"ר חיים כצבמן
ד"ר חיים כצבמן אורתופדיה
ד"ר אבירם גולד
ד"ר אבירם גולד כירורגיה אורתופדית
ד"ר גבריאל נירנברג
ד"ר גבריאל נירנברג אורתופדיה
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד

פורומים נוספים בתחום

פורוםפציעות ספורט

בפורום פציעות ספורט ניתן להתייעץ עם ד"ר נועם רשף, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום פציעות ספורט

פורוםכאבים בכתף ובמרפק

בפורום כאבים בכתף ובמרפק ניתן להתייעץ עם ד"ר ירון סלע, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום כאבים בכתף ובמרפק

פורוםמדרסים

בפורום מדרסים ניתן להתייעץ עם אורתוטיסט שמואל להב, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום מדרסים

פורוםאורטופדיה כף רגל וקרסול

בפורום אורטופדיה כף רגל וקרסול ניתן להתייעץ עם ד"ר אייל הלר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום אורטופדיה כף רגל וקרסול

פורוםעקמת

בפורום עקמת ניתן להתייעץ עם אורתוטיסט שמואל להב, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום עקמת
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו