אודות פורטל Infomed.co.il

אודות פורטל Infomed.co.il
כתבה פרסומית כתבת חסות


כמה פעמים מצאתם את עצמכם פונים ללא אחר מד"ר גוגל במטרה לשפוך קצת אור על סוגיה בריאותית שמטרידה את מנוחתכם? זירת האינטרנט הפכה בעשורים האחרונים למקור מידע זמין המציג שלל אינפורמציה רפואית ומגוון תכנים בתחומי הבריאות. 

infomed, פורטל התוכן המקיף והמקצועי ביותר בישראל, הוא חלק מקבוצת נובולוג - חברה ציבורית ישראלית העוסקת בשירותי בריאות. הפורטל מהווה מקור מידע אמין ונגיש בתחומי הרפואה ואורח החיים הבריא. ייעודו הוא להציג מידע רפואי מקצועי ונהיר לקהל הרחב.

במשך 19 השנים בו הוא קיים, מוצב infomed כפורטל הבריאות הגדול ביותר בישראל אשר מציע מאגר מידע רפואי עדכני, כמו גם תכנים מקצועיים אשר נכתבים כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף עם עשרות רופאים מתחומי מומחיות שונים. 

המידע הרחב הקיים בו הופך את הפורטל למקור מוביל בתוצאות מנועי חיפוש וממצב אותו כערוץ אפקטיבי לניהול מוניטין באפיקים הדיגיטליים בתחומי הרפואה והבריאות. 

מה תוכלו למצוא אצלנו?

  • אינדקס תרופות מקיף ומקצועי
  • מילון מונחים עשיר ועדכני
  • אינדקס המכונים והרופאים הגדול בישראל
  • מאגר מקיף המכיל מידע על מחלות, טיפולים, ניתוחים ובדיקות
  • מנגנוני חיפוש מתקדמים
  • חדשות ומחקרים עדכניים מעולם הרפואה
  • מגוון מחשבונים רפואיים
  • פורומים בשלל נושאים רפואיים המנוהלים על-ידי מיטב הרופאים והמטפלים

אנו גאים לשתף פעולה עם קשת רחבה של גורמים מקצועיים שונים מתחום הרפואה, בהם רופאים, מוסדות רפואיים, מכונים, מטפלים, חברות ביטוח ועוד.

ב- Infomed פיתחנו מגוון כלים חכמים המותאמים לצורכי המפרסם ונועדו כדי לשפר את המוניטין הדיגטלי בפלטפורמות שונות. 
לבירור פרטים על הצטרפות לאינדקס – info@infomed.co.ilכתיבת תכנים מקצועיים עבור גופים מובילים בתחום הבריאות

מערכת infomed מציעה כתיבה, עדכון והפצה של תוכן רפואי עבור גופים מובילים בתחום הבריאות, בהם חברות פארמה, קופות חולים, מרכזים רפואיים וחברות ביטוח. מערך התוכן המקצועי של אינפומד כולל צוות כותבים ועורכים המתמחים בכתיבת תוכן רפואי, רופאים ורוקחים. התכנים הנכתבים על ידנו עומדים בנהלי משרד הבריאות ובכללי הרגולציה.

לחברה תקני ISO עבור כתיבה, עדכון והפצה של תוכן רפואי המותאם לקהל הרחב ולקהל מקצועי, ועבור אבטחת מידע בתחום הבריאות, לרבות שמירה וניהול של מידע רפואי. 

אנו מציעים מגוון רחב של פתרונות תוכן איכותיים בתחום הרפואי שיסייעו במיצוב הנוכחות בעולם הדיגיטלי ובהשגת תשומת הלב של קהל היעד הרלוונטי.


בואו לעשות קריירה

אנו רואים בעבודתנו שליחות, תוך הקפדה על הוגנות ומקצועיות. אנו מחפשים אחר אנשים מקצועיים, איכותיים, אשר מאמינים במובילות ובחדשנות מתמדת.

אם אתם שותפים להשקפה זו ורוצים להיות חלק ממשפחתנו לחצו כאן  לרשימת המשרות הפנויות.
הצטרפו לאינדקס הרופאים!