דלג לתוכן

מטפורמין לשחלות פוליציסטיות

פורום שחלות פוליציסטיות וגידולים בשחלה

ד"ר קובי כהן

ד"ר קובי כהן

 ד"ר קובי כהן יו"ר ומנהל רפואי של מרכז איה מדיקל , המרכז לרפואת נשים מתקדמת. מנהל את פורום שחלות פוליציסטיות וגידולים בשחלה. ניסיון קליני ותפקידים של ד"ר קובי כהן: 1988-1989 תת-התמחות קלינית - היחידה להפריה חוץ-גופית, ביה"ח לנשים ויולדות ע"ש סרלין, (הקריה) מרכז רפואי סוראסקי, ת"א. 1989 תת-התמחות קלינית באולטרא-סאונד, היחידה לאולטרא-סאונד גינקולוגי, האגף לגינקולוגיה ומילדות, ביה"ח סורוקה, ב"ש. בהנחיית פרופ' מייזנר. 1991 תת-התמחות באנדוקרינולוגיה של הפריון, היחידה לאנדוקרינולוגיה, המרכז הרפואי ע" חיים שיבא, תל-השומר. בהנחיית פרופ' לוננפלד. תת-התמחות  של ד"ר קובי כהן בהיסטרוסקופיה אבחנתית וכירורגית, ביה"ח TENON פריז, צרפת , בהנחיית Prof. Salat Baroux. 1993 תת-התמחות אנדוסקופיה, North Western University Medical school, Chicago מחלקת נשים, בהנחיית Prof. Rafael F. Valle. 1995 השתלמות בכירורגיה זעיר פולשנית, היחידה לכירורגיה זעיר פולשנית בגינקולוגיה Royal-Free Hospial, Hamstead London , בהנחיית Dr. A. Magos. 1995 - 2011 מנהל השרות האנדוסקופי (היסטרוסקופי) של האגף למיילדות וגינקולוגיה, ביה"ח ליס, מרכז רפואי סוראסקי, תל-אביב. 1997 – 2011 מנהל השרות האמבולטורי של האגף למילדות וגינקולוגיה, (מרפאות נשים, פריון, צוואר, מנופאוזה ואולטרא-סאונד), ביה"ח ליס, מרכז רפואי סוראסקי, תל-אביב. בשנת 2010 הקים וייסד יחד עם ד"ר דב לקסמן את מרכז איה מדיקל – מרכז לרפואת נשים מתקדמת הפועלת ליד בי"ח אסותא רמת החייל. ד"ר קובי כהן - רשימת טיפולים וניתוחים במרכז איה מדיקל : כירורגיה אנדוסקופית : היסטרוסקופיה לפרוסקופיה כולל כריתת רחם לפרוסקופית - כירורגיה פתוחה : כריתת רחם בטנית כריתת רחם וגינאלית כריתת שרירנים כירורגיה אונקולוגית מתקדמת כירורגיה וגינלית : כריתת רחם וגינלית תיקון דפנות הנרתיק תיקון מומים מלידה פלסטיקה וגינלית אסטטית אורוגינקולוגיה - תיקון דליפת שתן : ניתוחי TVT רצפת האגן אונקו-גינקולוגיה : גידולי צוואר הרחם רחם ושחלות. צוואר רחם : קולפוסקופיה קוניזציה. פריון :  IVF, TESA/MESA  

נושאים מרכזיים

רופאים בתחום
פרופ' דב פלדברג
פרופ' דב פלדברג יילוד וגינקולוגיה, רפואת נשים
מנהל ביה"ח לנשים ע"ש הלן שניידר במרכז הרפואי רבין
ד"ר דוד מילאטינר
ד"ר דוד מילאטינר יילוד וגינקולוגיה, רפואת נשים
מומחה לרפואת נשים וכירורגיה גינקולוגית
ד"ר אוהד ברוכין
ד"ר אוהד ברוכין יילוד וגינקולוגיה, רפואת נשים
5.0
( 150 חוות דעת )
"דר ברוכין מקצועי , סבלני ואנושי ."
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד

פורומים נוספים בתחום

פורוםטיפולי פוריות

פורום טיפולי פוריות מנוהל ע"י פרופ' יעקב אשכנזי, מומחה בתחום הפריון, פוריות האישה, פוריות הגבר והפריה חוץ גופית. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

לפורום טיפולי פוריות

פורוםביוץ והזרעה

פורום ביוץ והזרעה מנוהל ע"י ד"ר גיל ירושלמי, רופא בכיר ביחידה להפריה חוץ גופית, מרכז רפואי ע״ש חיים שיבא, תל השומר. היכנסי עכשיו והתייעצי עם מומחה/ית!

לפורום ביוץ והזרעה

פורוםהפלה, הפסקת הריון

בפורום הפלה, הפסקת הריון ניתן להתייעץ עם ד"ר יובל אור, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום הפלה, הפסקת הריון

פורוםאולטראסאונד מילדות וגניקולוגיה

בפורום אולטראסאונד מילדות וגניקולוגיה ניתן להתייעץ עם פרופ' ירון צלאל, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום אולטראסאונד מילדות וגניקולוגיה

פורוםשחלות פוליציסטיות וגידולים בשחלה

בפורום שחלות פוליציסטיות וגידולים בשחלה ניתן להתייעץ עם ד"ר קובי כהן, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום שחלות פוליציסטיות וגידולים ...

פורוםדיקור מי שפיר וסיסי שליה

בפורום דיקור מי שפיר וסיסי שליה ניתן להתייעץ עם ד"ר יוסי הר-טוב, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום דיקור מי שפיר וסיסי שליה
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו