דלג לתוכן

עגבת דרך נשיקות

פורום מחלות מין

ד"ר רונן הולנד

ד"ר רונן הולנד

ד"ר רונן הולנד הינו מומחה בכירורגיה אורולוגית ורפואה מינית ובעל ניסיון ניסיון מקצועי נרחב. מדבר בגובה העיניים ושם את טובת המטופל מעל הכל. האיבחון והטיפול הרפואי מתבססים על ההנחיות המקצועיות המעודכנות ביותר. המרפאה מעניקה שירותים וטיפול בקונדילומה, שפיכה מוקדמת, מחלות מין, טיפול בשפיכה מוקדמת ותרופות לחיזוק הזיקפה. ניסיון מקצועי: מנתח ורופא בכיר במחלקה לכירורגיה אורולוגית במרכז הרפואי רבין. אחראי על המרפאה לאבחון וטיפול במחלות מין בבית חולים "השרון". רופא בכיר במרפאה לשיפור התפקוד המיני בגברים בבית החולים "בלינסון". רופא ב 'מרפאת לוינסקי' לאבחון וטיפול במחלות מין. מנהל רפואי ב 'מכבי שירותי בריאות'. אורולוג מומחה ב 'מכבי שירותי בריאות'. חבר באיגודים האורולוגים בישראל ובחו"ל. מרצה לסטודנטים ולמתמחים באוניברסיטת תל אביב על נושאים בבריאות הגבר.
התור הראשון הפנוי: 06/05/24, 11:50

נושאים מרכזיים

רופאים בתחום
ד"ר עודד קסלר
ד"ר עודד קסלר אורולוגיה
רופא מוהל ואורולוג ילדים ונוער בכיר.
ד"ר דיאנה גולדין
ד"ר דיאנה גולדין רפואה פיזיקלית ושיקום
5.0
( 9 חוות דעת )
"דר׳ דיאנה גולדין נהדרת!! היא הצילה אותי, הייתי אחרי תאונה עם עבר של ניתוח עמד׳ש צווארי. הרגשתי הקלה משמעותית אחרי תקופה ארוכה של כאב קיצוני היא עזרה לי מאוד מאוד בדיקור יבש. יש לדר׳ גולדין יש יד קלה, נשמה גדולה ורצון עצום לסייע ולהסביר בסבלנות כל דבר על מנת להרגיע. תודה לך מכל הלב"
פרופ' אמנון זיסמן
פרופ' אמנון זיסמן אורולוגיה
אורולוג מנתח, מנהל המחלקה האורולוגית במרכז רפואי שמיר (אסף הרופא)
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד

פורומים נוספים בתחום

פורוםאורולוגיה

בפורום אורולוגיה ניתן להתייעץ עם ד"ר שמואל רויזמן, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום אורולוגיה

פורוםבעיות בזיקפה, אימפוטנציה

בפורום בעיות בזיקפה, אימפוטנציה ניתן להתייעץ עם ד"ר נחום זילבר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום בעיות בזיקפה, אימפוטנציה

פורוםסרטן הערמונית

בפורום סרטן הערמונית ניתן להתייעץ עם מומחי מרפאת אורולוגים אורומדיק, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום סרטן הערמונית

פורוםמחלות מין

בפורום מחלות מין ניתן להתייעץ עם ד"ר רונן הולנד, לשאול שאלות בתחום, בטיפול בקונדילומה, ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום מחלות מין
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו