דלג לתוכן

פורום טיפול שורש

ד"ר טל קורן ד"ר טל קורן ד"ר טל קורן הינו מומחה לאנדודונטיה, טיפולי שורש ומיקרוכירורגיה אנדודונטלית בין היתר מבצע השתלות עצם, שתלים דנטליים ועקירות שיניים. לתפיסתו, אין תחליף לשיניים טבעיות, לכן לא כדאי למהר לעקור שיניים. לפחות לא בטרם מיצינו את כל האפשרויות העומדות לרשותנו במסגרת האנדודונטיה המודרנית. ד"ר טל קורן מורשה לטיפול בהרדמה כללית ומורשה להיפנוזה מטעם משרד הבריאות. כמו כן, מורשה לשימוש בגז צחוק.  כמה מילים על טיפולי שורש:טיפול שורש הוא אחד הטיפולים המורכבים ביותר הקיימים ברפואת שיניים ולכן דורש דייקנות וסבלנות רבה. הטיפול מתבצע באזורים הפנימיים של השן וכרוך בסילוק רקמה / חומרים / זיהום הנמצאים בתעלות השורש. לרוב בטיפול שורש יש התמודדות עם רקמות מודלקות ו/או מזוהמות. לכל שן יש מבנה אחר הן בכמות השורשים כמות וצורת התעלות. מאחר ומדובר בטיפול מורכב ועדין מומלץ לבצע אותו אצל מומחה בלבד. הטיפול האנדודונטלי המודרני, של מומחה, כולל ידע וציוד מתקדם תוך שימוש במיקרוסקופ טיפולי המאפשר הגדלה (עד פי 25-30) וזאת עם תאורה ישירה.ד"ר טל קורן חבר במחלקה לאנדודונטולוגיה של בית הספר לרפואת שיניים, אוניברסיטת תל אביב. בנוסף, מדריך סטודנטים לרפואת שיניים בשנים הקליניות (שנים רביעית ,חמישית ושישית) וחבר סגל לשעבר במחלקת מדעי ההתנהגות וסגר(מחלקה המטפלת במטופלים החרדים מטיפולי שיניים).במסגרת מחקר רפואת השיניים ד"ר טל קורן בוחן השוואה ביכולת העבודה ודיוק של מערכות שונות הקיימות להכנת תעלות השורש.  כמו גם דרכי חשיבה והתמודדות עם אבחנות בשיניים עם עתיד לא ברור. ד"ר טל קורן מנהל את פורום טיפול שורש בפורטל. 0737592670
רופאים בתחום
ד"ר חיים מור
ד"ר חיים מור רפואת שיניים
ד"ר אלינה סגל
ד"ר אלינה סגל רפואה אסתטית
ד"ר ליויו שפקרו
ד"ר ליויו שפקרו רפואת שיניים
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד

פורומים נוספים בתחום

פורוםשתלים דנטליים

בפורום שתלים דנטליים ניתן להתייעץ עם ד"ר ניצן שלזינגר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום שתלים דנטליים

פורוםשיקום הפה

בפורום שיקום הפה ניתן להתייעץ עם ד"ר אוהד שרון, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום שיקום הפה

פורוםטיפולי שיניים ומחלות חניכיים בלייזר ומיקרוסקופ

בפורום טיפולי שיניים ומחלות חניכיים בלייזר ומיקרוסקופ ניתן להתייעץ עם ד"ר אריאל סביון, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום טיפולי שיניים ומחלות חניכיים ...

פורוםהשתלות שיניים ביום אחד

בפורום השתלות שיניים ביום אחד ניתן להתייעץ עם ד"ר ניצן שלזינגר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום השתלות שיניים ביום אחד

פורוםטיפול שורש

בפורום טיפול שורש ניתן להתייעץ עם ד"ר טל קורן, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום טיפול שורש

פורוםהשתלות עצם חניכיים ושיניים

בפורום השתלות עצם חניכיים ושיניים ניתן להתייעץ עם פרופ' זיו מזור, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום השתלות עצם חניכיים ושיניים
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו