דלג לתוכן

פורום טיפולי שיניים ומחלות חניכיים בלייזר ומיקרוסקופ

ד"ר אריאל סביון ד"ר אריאל סביון ד״ר אריאל סביון בעלים של מרפאת שיניים ״סביון קליניק״ אשר מתמקדת בטיפולי שיניים באמצעות מיקרוסקופ טיפולי תחת קונספט של רפואת שיניים מיקרוסקופית. שילוב המיקרוסקופ בטיפולי שיניים תורם לדיוק בטיפולי שיניים ולהישרדות השיניים בחלל הפה לשנים רבות, ללא ביצוע טיפול יתר שלא לצורך. ד״ר סביון בעל ניסיון רב בשימוש המיקרוסקופ בפרקטיקה היומיומית ומשמש חבר הנהלה פעיל בארגון העולמי MICROSCOPIC DENTAL CLUB אשר מאגדת בתוכה רופאי שינייים מכל העולם בתחום MICROSCOPIC DENTISTRY. ד''ר סביון מרצה בארץ ובעולם בנושא רפואת שיניים מיקרוסקופית. כמו כן ד״ר סביון בעל תואר BOARD CERTIFIED – DIPLOMATE מטעם האיגוד הבינלאומי הגדול בעולם בתחום של השתלות הדנטליות. התואר היינו התואר הבכיר ביותר של האיגוד ICOI. נוסף לכך, ד״ר סביון חבר הנהלה בעמותה הישראלית להשתלות דנטליות IAOI ד״ר סביון בעל ניסיון רב בביצוע פרוצדורות כירורגיות מורכבות בביצוע שתלים דנטליים ובשיטת ALL ON 8, ALL ON  6, ALL ON 4. היחודיות היא בביצוע פרוצדורה כירורגית בשיטה מיקרוסקופית ולא פולשנית אשר תורמת להחלמה מהירה, מגדילה אחוזי הצלחה ומונעת זיהומים מיותרים. ד״ר סביון מבצע הרמת סינוס בשיטה פתוחה או סגורה זעיר פולשנית בשילוב מיקרוסקופ טיפולי.   ד״ר סביון אריאל בעל ניסיון רב בתכנון, עיצוב החיוך ובאסתטיקה דנטלית באמצעות ציפוי חרסינה וכתרים אסתטיים. ניתן להתרשם מהעבודותיו באתר האינטרנט וביוטוב וברשתות חברתיות נוספות. מאמרים של הרופא: הרמת סינוס באמצעות מיקרוסקופ הקשר בין צחצוח למחלות חניכיים שתלים דנטליים טיפולי שיניים בהרדמה כללית סיבות לכישלון שתלים דנטליים שתל דנטלי בגישה זעירה ולא פולשנית סיבות להופעת הליטוסיס - ריח ריע מהפה שיקולים בבחירת רופא שיניים איגודים: חבר באיגוד הבינלאומי לשתלים דנטלים ICOI חבר הנהלה בעמותה הישראלית לשתלים דנטלים IAOI חבר הנהלה באיגוד העולמי MICROSCOPIC DENTAL CLUB חבר בהסתדרות לרפואת שיניים ורופא שיניים מעודכן מטעמה   ד''ר סביון מנהל את פורום "טיפולי שיניים בשילוב המיקרוסקופ" 054-6477468

נושאים מרכזיים

רופאים בתחום
ד"ר הילטון קנגיסר
ד"ר הילטון קנגיסר רפואת שיניים
4.9
( 30 חוות דעת )
"אדיבות, ענה לכל שאלותי בסבלנות רבה, הסביר על כל פעולה שביצע, דאג לשאול לשלומי בכל מהלך הטיפול, ובעיקר האוירה בחדר הייתה נינוחה ונעימה, בלי לחץ, הרגשתי שאני בידיים בטוחות. ועם כל זאת נראה שהוא לא מתפשר על עבודה מושלמת. בתודה ובהערכה"
ד"ר צבי קופר
ד"ר צבי קופר רפואת שיניים
ד"ר מנחם דויטש
ד"ר מנחם דויטש רפואת שיניים
5.0
( 7 חוות דעת )
"מצויינת"
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד

פורומים נוספים בתחום

פורוםשיקום הפה

בפורום שיקום הפה ניתן להתייעץ עם ד"ר אוהד שרון, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום שיקום הפה

פורוםשתלים דנטליים

בפורום שתלים דנטליים ניתן להתייעץ עם ד"ר ניצן שלזינגר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום שתלים דנטליים

פורוםטיפולי שיניים ומחלות חניכיים בלייזר ומיקרוסקופ

בפורום טיפולי שיניים ומחלות חניכיים בלייזר ומיקרוסקופ ניתן להתייעץ עם ד"ר אריאל סביון, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום טיפולי שיניים ומחלות חניכיים ...

פורוםהשתלות שיניים ביום אחד

בפורום השתלות שיניים ביום אחד ניתן להתייעץ עם ד"ר ניצן שלזינגר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום השתלות שיניים ביום אחד

פורוםהשתלות עצם חניכיים ושיניים

בפורום השתלות עצם חניכיים ושיניים ניתן להתייעץ עם פרופ' זיו מזור, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום השתלות עצם חניכיים ושיניים
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו