דלג לתוכן

פורום שתלים דנטליים

ד"ר ניצן שלזינגר ד"ר ניצן שלזינגר ד"ר ניצן שלזינגר מנהל מרכז להשתלות שיניים ואסתטיקה במרכז יהלום ,ראש העין, בעל ניסיון רב בהשתלות שיניים ושיקום לסתות בשיטות שונות ALL ON 4-6 שתלים מוטים, שיקום לסתות ביום אחד, בנית עצם בשיטת SONIC WELD הרמת סינוס סגורה פתוחה - וזעיר פולשנית, בעל ניסיון רב באסתטיקה בשיקום פה ולסתות.1994-1997 מרצה ומדריך בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה עברית , הדסה ירושלים.1994-1996 מתנדב ביד שרה - טיפול באנשים מבוגרים ושיקום לסתות.חבר וועד של העמותה הישראלית להשתלות שיניים .ד"ר ניצן שלזינגר מנהל פורומים מקצועיים בנושא השתלות שיניים: אינפומד- השתלות שיניים סטארמד- השתלות שיניים BE-OK- השתלות שיניים וטיפולי שורש 4SENIOR- השתלות שיניים.משתתף פעיל וקובע דרך בהשתלמויות וכנסים של העמותה הישראלית להשתלות שיניים.משתתף בכנסים רבים בארץ ובעולם ומרצה בכינוסים מקצועיים.הסרטונים של ד"ר ניצן שלזינגרמהו שיקום שיניים בשיטת All on 4?איך מבצעים הרמת סינוס זעיר פולשנית?מהם היתרונות בהשתלת שיניים ממוחשבתבאילו מצבים מומלצת השתלת שיניים ביום אחד?ציפויי שיניים אסתטיים: מהן האפשרויות הקיימות? 073-7022002
רופאים בתחום
ד"ר מרגלית מואסיס
ד"ר מרגלית מואסיס רפואת שיניים
ד"ר הילטון קנגיסר
ד"ר הילטון קנגיסר רפואת שיניים
פרופ' זיו מזור
פרופ' זיו מזור רפואת שיניים
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד

פורומים נוספים בתחום

בפורום שתלים דנטליים ניתן להתייעץ עם ד"ר ניצן שלזינגר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום שתלים דנטליים

בפורום שיקום הפה ניתן להתייעץ עם ד"ר אוהד שרון, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום שיקום הפה

פורום טיפולי שיניים ומחלות ...

ד"ר אריאל סביון ד"ר אריאל סביון רפואת שיניים

בפורום טיפולי שיניים ומחלות חניכיים בלייזר ומיקרוסקופ ניתן להתייעץ עם ד"ר אריאל סביון, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום טיפולי שיניים ומחלות חניכיים ...

פורוםהשתלות שיניים ביום אחד

ד"ר ניצן שלזינגר ד"ר ניצן שלזינגר רפואת שיניים

בפורום השתלות שיניים ביום אחד ניתן להתייעץ עם ד"ר ניצן שלזינגר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום השתלות שיניים ביום אחד

פורוםטיפול שורש

ד"ר טל קורן ד"ר טל קורן רפואת שיניים

בפורום טיפול שורש ניתן להתייעץ עם ד"ר טל קורן, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום טיפול שורש

פורום השתלות עצם חניכיים ...

פרופ' זיו מזור פרופ' זיו מזור רפואת שיניים

בפורום השתלות עצם חניכיים ושיניים ניתן להתייעץ עם פרופ' זיו מזור, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום השתלות עצם חניכיים ושיניים
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו