דלג לתוכן

עישון

פורום סרטן העור וניתוחי מוז (מוס)

ד"ר עופר ארנון

ד"ר עופר ארנון

ד"ר עופר ארנון, מומחה לרפואה פלסטית ואסתטית ומנהל תחום ניתוחי מוז באינפומד.  ד"ר עופר ארנון מקבל חולים לניתוחי מוז בבית חולים הלל יפה ובבית חולים ברזילי. מרפאות פרטיות בבאר שבע, חדרה, חיפה ועין הוד. -אחראי על הקמת מערך ניתוחי המוז ומנהל מערך ניתוחי מוז -עוסק בפיתוח דרכים חדשות ופשוטות לכריתת גידולי עור -עוסק במחקר פיתוחי של מכשור לזיהוי גידולי עור בדרכים לא חודרניות -עוסק במחקרים קליניים של בדיקת חומרים לריפוי פצעים קשיי ריפוי -אחראי על מרפאת ריפוי פצע כרוני מאמרים: ניתוח פלסטי באף: למה לצפות בתהליך ההחלמה מתיחת בטן מלאה או חלקית   ד"ר עופר ארנון מנהל פורום סרטן העור וניתוחי מוז: http://www.infomed.co.il/forum-188/
רופאים בתחום
ד"ר ויאוריקה קונדריה
ד"ר ויאוריקה קונדריה רפואה אסתטית
ד"ר מנאר קעואר
ד"ר מנאר קעואר כירורגיה פלסטית
ד"ר איגור מטליצה Mio-Med
ד"ר איגור מטליצה Mio-Med רפואה אסתטית
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד

פורומים נוספים בתחום

פורוםטיפולי פוריות

פורום טיפולי פוריות מנוהל ע"י פרופ' יעקב אשכנזי, מומחה בתחום הפריון, פוריות האישה, פוריות הגבר והפריה חוץ גופית. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

לפורום טיפולי פוריות

פורוםהריון ולידה

פורום הריון ולידה נועד לענות על כל שאלותיכם/ן בנושא. שימו לב כי כל שאלה שאינה עוסקת ישירות בהריון ולידה, יש להפנות לפורום "גינקולוגיה" או פורום ספציפי אחר בקטגוריית "רפואת נשים" או "הריון ולידה", זאת כדי לאפשר מענה לכל שאלה רלוונטית בפורום עמוס ומבורך זה.

לפורום הריון ולידה

פורוםפסיכיאטריה

בפורום פסיכיאטריה ניתן להתרשם ממידע קודם, שאלות גולשים ותשובות מקצועיות. אם ברצונך לשאול שאלה, ניתן להיכנס למגוון הפורומים האחרים באתר המנוהלים על ידי מיטב המומחים/ות.

לפורום פסיכיאטריה

פורוםגניקולוגיה

בפורום גינקולוגיה ניתן להתרשם ממידע קודם, שאלות גולשים ותשובות מקצועיות. אם ברצונך לשאול שאלה, ניתן להיכנס למגוון הפורומים האחרים באתר המנוהלים על ידי מיטב המומחים/ות.

לפורום גניקולוגיה

פורוםאף אוזן גרון

בפורום אף אוזן גרון ניתן להתרשם ממידע קודם, שאלות גולשים ותשובות מקצועיות. אם ברצונך לשאול שאלה, ניתן להיכנס למגוון הפורומים האחרים באתר המנוהלים על ידי מיטב המומחים/ות.

לפורום אף אוזן גרון

פורוםגסטרואנטרולוגיה מבוגרים וילדים

בפורום גסטרואנטרולוגיה מבוגרים וילדים ניתן להתרשם ממידע קודם, שאלות גולשים ותשובות מקצועיות. אם ברצונך לשאול שאלה, ניתן להיכנס למגוון הפורומים האחרים באתר המנוהלים על ידי מיטב המומחים/ות.

לפורום גסטרואנטרולוגיה מבוגרים וילדים
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו