דלג לתוכן

זיהום באזור פטרייתי

פורום אורטיקריה (סרפדת)

ד"ר רמית מעוז-סגל

ד"ר רמית מעוז-סגל

ד"ר רמית מעוז-סגל  הינה מומחית לרפואה פנימית, אלרגיה ואימונולוגיה קלינית, ורופאה בכירה במכון האוטואימוני בבית החולים תל השומר. השלימה את לימודיי הרפואה בטכניון בשנת 2002,כאשר עבודת הגמר שהגישה בתחום רפואת ילדים זכתה בתואר עבודה מצטיינת. לאחר שסיימה סטאז' בביה"ח "איכילוב", התמחתה ברפואה פנימית  באותו בית חולים במחלקה פנימית ב', בניהולו של פרופ' גוזנר גור. לאחר סיום התמחותה, כיהנה כרופאה בכירה במחלקה פנימית ב'. בין השנים 2009-2011 עברה ד"ר מעוז- סגל התמחות באימנולוגיה קלינית ואלרגיה במרכז הרפואי "וולפסון". משנת 2012 עובדת דר' מעוז-סגל ביחידה לאלרגיה ואימנולוגיה קלינית במרכז הרפואי "שיבא", תל השומר.   ד"ר רמית מעוז סגל מבצעת במרפאתה בירור של מחלות אלרגיות ומחלות של מערכת החיסון לרבות בירור חסר חיסוני, נזלת אלרגית, אסטמה אלרגית, אלרגיה למזון ולתרופות, תפרחות אלרגיות כגון אטופיק דרמטיטיס ועוד כמו כן, מתמחה במיוחד בטיפול באורטקיריה כרונית ותפרחות אחרות שהנן על רקע אימונולוגי ואוטואימוני ד"ר רמית מעוז-סגל מטפלת מטפלת בילדים ובמבוגרים כאחד שטחי עיסוק עיקריים של ד"ר רמית מעוז-סגל: • נזלת עונתית או רב שנתית או נזלת כרונית שטיבה אינו ידוע. • דלקת לחמית אלרגית (Allergic conjunctivitis). • אסטמה אלרגית או אסטמה שטיבה אינו ברור או שיעול כרוני וממושך.  • דרמטיטיס אטופית (אקזמה אטופית, המכונה גם אסטמה של העור. • אורטיקריה (סרפדת, חרלת) חדה וכרונית. • אנגיואדמה מולדת, נרכשת או כתגובה לתרופות. • רגישות למזונות שונים (תבחינים יבוצעו ממגוון רחב של מזונות, כולל מזונות טריים). • רגישות תעסוקתית (בעיות נשימה, תפרחות ותופעות נחשדות נוספות)  • רגישות לעקיצות חרקים, בעיקר לאלו של דבורניים (דבורת הדבש, דבור, צרעה) • רגישות לתרופות מכל הסוגים (אנטיביוטיקה, חומרי אלחוש, חומרי ניגוד רנטגניים ועוד). • אנפלקסיס (הופעה פתאומית של ירידה במצב ההכרה, תפרחת, ירידת ל"ד, קוצר נשימה או תופעות אחרות, שסיבתן טעונה בירור). • רגישות ממגע ודלקת עורית אלרגית שממגע-contact dermatitis  (לדוגמא למתכות כמו ניקל, בשמים וכדומה), אלרגיה לגומי, ללטקס ועוד. • הערכה ראשונית של חולים הלוקים במחלות אימונולוגיות נוספות דוגמת: חשד לחסר חיסוני, רמות מוגברות של נוגדנים מסוג IGE, רמות מוגברות של אאוזינופילים וכדומה.
התור הראשון הפנוי: 16/04/24, 11:30

נושאים מרכזיים

רופאים בתחום
ד"ר עודד שינברג
ד"ר עודד שינברג ראומטולוגיה
מומחה לראומטולוגיה ולרפואה פנימית
ד"ר יונתן קוגן
ד"ר יונתן קוגן קרדיולוגיה
מנהל היחידה לטיפול נמרץ לב, אסותא אשדוד, קרדיולוג מומחה במחלות לב והתמחות בהפרעות קצב
ד"ר ריבה פיינמן
ד"ר ריבה פיינמן המטולוגיה
מנהלת השירות להמטולוגיה אמבולטורית רמב"ם, חיפה
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד

פורומים נוספים בתחום

פורוםמחלות כבד מבוגרים

פורום מחלות כבד מנוהל על-ידי פרופ' זיו בן ארי, מומחית בינלאומית למחלות כבד ומכהנת כיו"ר החברה הישראלית לחקר הכבד. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

לפורום מחלות כבד מבוגרים

פורוםלופוס ומחלות אוטואימוניות

בפורום לופוס ומחלות אוטואימוניות ניתן להתייעץ עם פרופ' ננסי אגמון-לוין, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום לופוס ומחלות אוטואימוניות

פורוםמרפאת מטיילים רמב"ם

בפורום מרפאת מטיילים רמב"ם ניתן להתייעץ עם ד"ר עמי נויברגר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום מרפאת מטיילים רמב"ם

פורוםאורטיקריה (סרפדת)

בפורום אורטיקריה (סרפדת) ניתן להתייעץ עם ד"ר רמית מעוז-סגל, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום אורטיקריה (סרפדת)

פורוםאטופיק דרמטיטיס מבוגרים וילדים

בפורום אטופיק דרמטיטיס מבוגרים וילדים ניתן להתייעץ עם ד"ר רמית מעוז-סגל, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום אטופיק דרמטיטיס מבוגרים וילדים

פורוםפיברומיאלגיה

בפורום פיברומיאלגיה ניתן להתייעץ עם ד"ר יונתן וולמן, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום פיברומיאלגיה
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו