דלג לתוכן

הרפס מתחת לשפתיים כתוצאה מחומרים כימיים?

פורום סרטני עור שאינם מלנומה NMSC קרצינומת תאי בסיס (BCC) וקרצינומת תאי קשקש (SCC)

ד"ר גיל טאובר

ד"ר גיל טאובר

ד"ר גיל טאובר, רופא עור ומיןד"ר טאובר סיים התמחות עור ומין במחלקת עור בבי"ח בילינסון. משנת 2014 משמש כאחראי המרפאה המולטידסיפלינרית לממאירויות שאינן מלנומה (non melanoma skin cancer) קשי טיפול המסונפת ליחידת הרדיותרפיה במרכז דוידוף בבילינסון. ד"ר טאובר הוא בעל הניסיון הארוך והמשמעותי ביותר בארץ בטיפול בממאירויות מסוג BCC תחת תרופות ממשפחת מעכבי מסלול הקיפוד. ניסיונו בתחום זה ומספר המטופלים במרפאתו הם מהגדולים בעולם. ד"ר טאובר עובד עם קופות החולים כללית, מכבי ולאומית ובעל מרפאה פרטית בבית הרופאים - ריינס בתל אביב. מחלות בהן מטפל:- דרמטולוגיה רפואית.-  אסתטיקה. - מחלות מין. בדיקות וניתוחים אותם ד"ר טאובר מבצע:- סקירת שומות.- הסרת שומות. קליניקות נוספות בהן ד"ר טאובר מקבל מטופלים:- יהודה הלוי 1, בני ברק – סניף לאומית.טלפון: 073-7022099- יחידת רדיותרפיה, מרכז דוידוף, בי"ח בילינסון. טלפון: 073-7591695
רופאים בתחום
ד"ר מיכאל זיו
ד"ר מיכאל זיו עור ומין
ד"ר שירן רייס הוס
ד"ר שירן רייס הוס עור ומין
ד"ר מור מיודובניק
ד"ר מור מיודובניק עור ומין
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד

פורומים נוספים בתחום

פורוםאקנה – פצעי בגרות

בפורום אקנה – פצעי בגרות ניתן להתייעץ עם ד"ר שמואל יורב, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום אקנה – פצעי בגרות

פורוםהשתלת שיער

בפורום השתלת שיער ניתן להתייעץ עם איילת גייר - השתלת שיער, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום השתלת שיער

פורוםסרטני עור שאינם מלנומה NMSC קרצינומת תאי בסיס (BCC) וקרצינומת תאי קשקש (SCC)

בפורום סרטני עור שאינם מלנומה NMSC קרצינומת תאי בסיס (BCC) וקרצינומת תאי קשקש (SCC) ניתן להתייעץ עם ד"ר גיל טאובר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום סרטני עור שאינם מלנומה NMSC ...
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו