דלג לתוכן

פורום טיפול שורש

ד"ר טל קורן

ד"ר טל קורן

ד"ר טל קורן הינו מומחה לאנדודונטיה, טיפולי שורש ומיקרוכירורגיה אנדודונטלית בין היתר מבצע השתלות עצם, שתלים דנטליים ועקירות שיניים. לתפיסתו, אין תחליף לשיניים טבעיות, לכן לא כדאי למהר לעקור שיניים. לפחות לא בטרם מיצינו את כל האפשרויות העומדות לרשותנו במסגרת האנדודונטיה המודרנית. ד"ר טל קורן מורשה לטיפול בהרדמה כללית ומורשה להיפנוזה מטעם משרד הבריאות. כמו כן, מורשה לשימוש בגז צחוק.  כמה מילים על טיפולי שורש:טיפול שורש הוא אחד הטיפולים המורכבים ביותר הקיימים ברפואת שיניים ולכן דורש דייקנות וסבלנות רבה. הטיפול מתבצע באזורים הפנימיים של השן וכרוך בסילוק רקמה / חומרים / זיהום הנמצאים בתעלות השורש. לרוב בטיפול שורש יש התמודדות עם רקמות מודלקות ו/או מזוהמות. לכל שן יש מבנה אחר הן בכמות השורשים כמות וצורת התעלות. מאחר ומדובר בטיפול מורכב ועדין מומלץ לבצע אותו אצל מומחה בלבד. הטיפול האנדודונטלי המודרני, של מומחה, כולל ידע וציוד מתקדם תוך שימוש במיקרוסקופ טיפולי המאפשר הגדלה (עד פי 25-30) וזאת עם תאורה ישירה.ד"ר טל קורן חבר במחלקה לאנדודונטולוגיה של בית הספר לרפואת שיניים, אוניברסיטת תל אביב. בנוסף, מדריך סטודנטים לרפואת שיניים בשנים הקליניות (שנים רביעית ,חמישית ושישית) וחבר סגל לשעבר במחלקת מדעי ההתנהגות וסגר(מחלקה המטפלת במטופלים החרדים מטיפולי שיניים).במסגרת מחקר רפואת השיניים ד"ר טל קורן בוחן השוואה ביכולת העבודה ודיוק של מערכות שונות הקיימות להכנת תעלות השורש.  כמו גם דרכי חשיבה והתמודדות עם אבחנות בשיניים עם עתיד לא ברור. ד"ר טל קורן מנהל את פורום טיפול שורש בפורטל.
רופאים בתחום
ד"ר בנימין רצקין
ד"ר בנימין רצקין רפואת שיניים
פרופ' זיו מזור
פרופ' זיו מזור רפואת שיניים
ד"ר זמיר בורטמן
ד"ר זמיר בורטמן רפואת שיניים
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד

פורומים נוספים בתחום

בפורום שתלים דנטליים ניתן להתייעץ עם רופאים/ות בתחום, להגיב לגולשים אחרים ולמצוא מידע במגוון נושאים. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

לפורום שתלים דנטליים

בפורום שיקום הפה ניתן להתייעץ עם רופאים/ות בתחום, להגיב לגולשים אחרים ולמצוא מידע במגוון נושאים. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

לפורום שיקום הפה

פורום טיפולי שיניים ומחלות ...

ד"ר אריאל סביון ד"ר אריאל סביון רפואת שיניים

בפורום טיפולי שיניים ומחלות חניכיים בלייזר ומיקרוסקופ ניתן להתייעץ עם רופאים/ות בתחום, להגיב לגולשים אחרים ולמצוא מידע במגוון נושאים. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

לפורום טיפולי שיניים ומחלות חניכיים ...

פורוםהשתלות שיניים ביום אחד

ד"ר ניצן שלזינגר ד"ר ניצן שלזינגר רפואת שיניים

בפורום השתלות שיניים ביום אחד ניתן להתייעץ עם רופאים/ות בתחום, להגיב לגולשים אחרים ולמצוא מידע במגוון נושאים. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

לפורום השתלות שיניים ביום אחד

פורוםטיפול שורש

ד"ר טל קורן ד"ר טל קורן רפואת שיניים

בפורום טיפול שורש ניתן להתייעץ עם רופאים/ות בתחום, להגיב לגולשים אחרים ולמצוא מידע במגוון נושאים. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

לפורום טיפול שורש

פורום השתלות עצם חניכיים ...

פרופ' זיו מזור פרופ' זיו מזור רפואת שיניים

בפורום השתלות עצם חניכיים ושיניים ניתן להתייעץ עם רופאים/ות בתחום, להגיב לגולשים אחרים ולמצוא מידע במגוון נושאים. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

לפורום השתלות עצם חניכיים ושיניים
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו