טולטרודין Tolterodine

פורומים בעיות בזיקפה, אימפוטנציה

הודעה
מחבר
תאריך/שעה
פציעה באיבר המין כתוצאה ממתיחה חזקה גיא 20/10/2020 00:21
 • היי ד ר, לפני כשבועיים וחצי רכשתי את מכשיר האנדרו פינס. איבר המין שלי לפני השימוש היה מעט עקום (כיפוף קל, סטנדרטי) ועומד בזקפה חזקה כלפי מעלה אורך האיבר נע בין 14.5-15 ס מ. כיום לאחר שבועיים וחצי של שימוש במכשיר האנדרו פינס גולד, נתקלתי במספר שינויים: - כפי הידוע המכשיר מתבסס על מתיחת האיבר. כתוצאה מהמתיחה עד כה, האיבר הפך לרך. הקשיחות שהייתה לו לפני כן נעלמה כלא הייתה. הוא הפך לספוגי יותר והעיקום הקל שהיה לו (ככל הנראה כתוצאה מהזקפה החזקה כלפי מעלה) כמעט ונעלמה, הוא כעת די ישר אבל בהכרח גם הפך לרך. -כתוצאה מהרכות הזו הזקפה נחלשה והיא אינה מורגשת עבורי. האיבר כן עומד ומגיע לכמעט 14 ס מ (לפחות ממה שהיה לפני תחילת השימוש במכשיר) אבל אינו קשיח ואינו זקוף כפי שהיה בעבר (הלא רחוק). - בעבר לאחר שהפין היה עומד הייתי יכול לשלוט בו ולהפעיל בוסט נוסף, מעין לחיצה פנימית שגורמת לו להקשיח ולהתעבות עוד יותר ממה שהיה. כעת לאחר השימוש במכשיר העובי הזה מופיע ללא הלחיצה שלי (ולראייה כעת הוא מגיע לכ- 13.7 ס מ בעוד שבהיותו קשיח הוא היה מגיע לכמעט 15 ס מ) אך שוב הקשיחות לא מורגשת, ממש כאילו אין לי שליטה על האיבר (עומד אבל ברכות). - די איבדתי תחושה של האיבר באיזור שבו העור נמתח (גוף הפין) לראייה, משכתי את העור המקיף את איבר המין וצבטתי אותו בחזקה, לא הרגשתי דבר. -הגמירה לפני השימוש הייתה טובה מאוד, השפרצה הייתה מתבצעת מספר פעמים ביום. כעת לאחר שאני מרגיש זקפה (אבל שוב לא מלאה וללא קשיחות של האיבר) בעת הגמירה יוצא נוזל שהוא לבן יותר מהנוזל שהיה יוצא אך איננו משפריץ אלא נשפך מהאיבר בצמוד למקור השפיכה. - צבע האיבר טיפלה החוויר אך לא באופן משמעותי כלל. -אציין שהבוסט שהייתי מפעיל מהגוף בעת זיקפה (לפני השימוש במכשיר) היה מתבטא בהתארכות של חצי ס מ ובנוסף התעבות של האזור שבו נמצאת הצינורית (בתחתית האיבר) כיום לאחר השימוש (הלא ארוך) העובי הזה קיים גם בלי שאלחץ אך כיוון שהפין לא קשיח אינני מסוגל לבצע את הלחיצה מה שגורם לו להיות קצר יותר. הצינורית עצמה נהייתה עבה יותר. (אשמח שתסביר לי למה והאם זה מסוכן). לסיכום, ברצוני לדעת האם המצב מוכר?, האם זה קורה כיוון שלאחר מתיחה ארוכה האיבר צריך לנוח ועל הרקמות להבנות מחדש? האם בתום שימוש של חצי שנה כאשר אסיים את התהליך והמתיחה על הפין תופסק, הוא יחזור להיותו זקוף וחזק (קשיח, גמירה טובה ושאר הדברים שצוינו לעיל?) גם אם התוצאות הרצויות של התארכות האיבר לא תהיינה הוריד התחתון התנפח לי ומסביב באזור העטרה ניתן להבחין בפסים שחורים קטנים (איפה שבוצעה המתיחה שכנראה הייתה חזקה מדי) האם האיבר יחלים מטבעו במידה ונפגעו רקמות ו/או כלי הדם והאם יחזור שוב להיות קשיח ובעל זקפה מלאה (והאם התחושה באיבר תחזור גם היא

 • + הוסף תגובה
המשך גיא 20/10/2020 00:33
 • אני מאוד מודאג מכך, לדעתי נגרם נזק מפגיעה ורידית. פגיעה בזרימת הדם. האם יש לכך טיפול והאם הוא יתקן את הבעיה לתמיד? שכחתי לציין שאני בן 23.

 • + הוסף תגובה
כאבים בפין אנדרו פניס ד"ר נחום זילבר 20/10/2020 20:01
 • אנחנו האורולוגים מתנגדים ולא ממליצים למכשירים השונים באינטרנט. אנחנו רואים נזקים בפין שנמשכים זמן רב וחלקם לא חוזרים לעולם למצב תקין. אנחנו מזהירים משימוש במכשיר מסוכן זה.

 • + הוסף תגובה
פציעה באיבר המין כתוצאה ממתיחה חזקה גיא 20/10/2020 22:46
 • השאלה, אם כעת לאחר שבועיים של שימוש והבעיות שתיארתי האם הדבר בלתי הפיך או שניתן לטפל בכך. בשל היותי בן 23 האם האיבר יכול לתקן את עצמו, האם הזקפה החזקה שנעלמה לא תוכל לחזור לאחר טיפול (העור בגוף הפין השתנה כתוצאה מהמתיחה ונהייה רופס, הוא כנראה לא יחזור לעצמו השאלה אם זה המקרה גם לגבי הזקפה עצמה והתחושה בפין שכמעט נעלמה)

 • + הוסף תגובה
נזקים לאיבר המין ד"ר נחום זילבר 21/10/2020 07:14
 • אי אפשר לדעת מה יקרה בהמשך הזמן. הנזקים נגרמו עם השימוש במכשיר וצריך לראות אצלך מה יהיה תהליך התאוששות הפין בעתיד

 • + הוסף תגובה
המשך גיא 21/10/2020 23:42
 • היי דוקטור, הייתי היום אצל אורולוג. במשפט הראשון שהתחלתי לספר לו על הבעיה ציינתי שנגרמו שינויים באיבר כתוצאה משימוש באנדרו פינס. מיד הוא עצר אותי ואמר שאינו מוכן לשמוע על זה, מבחינתו הוא לא מכיר את המכשיר. המשכתי לספר לו מה הבעיות שנוצרו אבל הוא עצר אותי בכל פעם שציינתי בעיה ואמר שהוא לא מבין את הסיפור (הרי ברור שלא יבין, הוא לא היה מוכן להקשיב לסיפור המתיחה) אמרתי לו שהוריד מתחת לפין התנפח, שהפין כבר לא קשיח כלל אלא נהיה רך ביותר, שהזקפה היא זקפה חלקית שנופלת לאחר מספר שניות והוא מצידו צעק עלי ואמר אתה יכול לבצע חדירה? אתה יכול? אמרתי לו שאיני יודע, הרי כל הסיפור התחיל לפני שבועיים. הוא המשיך ואמר אתה יכול להגיע לזקפה כן או לא, אמרתי לו שכן אבל היא לא מלאה ושאיני מרגיש את האיבר והוא אינו קשיח כמו בעבר. הוא התעלם ואמר יש זקפה או אין? אתה יכול להכניס אישה להריון? כן או לא ובזה סיים את הטיפול. הרי זאת בכלל לא התלונה שלי, התלונה היא כפי שציינתי לעיל והוא התעלם מכל התסמינים שנוצרו. רציתי לשאול האם זה לגיטימי לבצע כך בדיקה שהרי ברור שיש בעיה (היה איבר מסוים וכעת הוא השתנה ולחלוטין לא מתפקד כבעבר). האם ללכת לאורולוג אחר? אני חושש שהתגובה תהיה זהה.

 • + הוסף תגובה
כאבים בעיניים - סיאליס 20 מ״ג חסוי 20/10/2020 03:06
 • היי, לאחר כל שימוש בתרופה סיאליס 20 מ״ג- נוצרים לי כאבים בעיניים. האם תופעה מסוכנת ויש להפסיק את השימוש בתרופה? יש לציין שעובר תוך כמה ימים בד״כ, אך עדיין חושש מנזק לעיניים. אני צעיר בן 30 ללא מחלות. תודה רבה.

 • + הוסף תגובה
כאב לאחר סיאליס ד"ר נחום זילבר 20/10/2020 19:57
 • פנה לרופא עינים בהקדם לבדיקה ותדבר איתו על הנושא שהעלית. אל תזניח

 • + הוסף תגובה
טיפול בגלי הלם רז 18/10/2020 19:13
 • אני לאחר כריתת רובוטית של הערמונית.האם טיפול בגלי הלם יכול לסייע בהחזרת הזיקפה???????????

 • + הוסף תגובה
טיפול גלי הלם אינו יעיל ד"ר נחום זילבר 18/10/2020 21:16
 • לאחר כריתת ערמונית אין סיכוי בכלל שטיפול זה יעזור מעצם הנזק הנגרם בכריתה של הפרוסטטה שאינו קשור לטיפול בגלי הלם לערמונית...

 • + הוסף תגובה

הצטרפו לאינדקס הרופאים!