דלג לתוכן

פורום טיפול בכאב

מר גבעון פלד מר גבעון פלד גבעון פלד, מומחה בטיפולים להפגת כאב ושיקום, בעל ניסיון טיפולי של 10 שנים בהפגת ומניעת כאב, שיקום אורטופדי, הוראה של מקצועות העיסוי, וייעוץ עסקי להקמה, תפעול והשבחה של מרכזי טיפולים. מטפל בשיקום אורטופדי במרפאת הרצליה ובבית הרופאים באבן יהודה. מטפל משנת 2001 באופן עצמאי ובמרכזי טיפולים שונים במרכז הארץ. תחומי הטיפול של גבעון פלד - טיפול בשילוב מעקב רפואי בחולי adhd . טיפול בשילוב מעקב רפואי בחולי פיברומיאלגיה. טיפול מתמשך בחולי פוליו. טיפול מתמשך בחולי myotonic distrophy. טיפול בחולי טרשת נפוצה. התמחות טיפולית בהפגת כאב ושיקום אורטופדי. * מנהל באינפומד את פורום טיפול בכאב. * מאמרים: - טיפול שיקומי אורתופדי לפיברומיאלגיה: טריגר פוינט - שיקום אורטופדי לתופעות הפרקינסון - פריצת דיסק - מכה לא אנושה - משולחנו של מטפל – הקשר בין דורבן לבעיות בכתף 052-5396668

נושאים מרכזיים

רופאים מומלצים
ד"ר יונתן קוגן
ד"ר יונתן קוגן קרדיולוגיה
מנהל היחידה לטיפול נמרץ לב, אסותא אשדוד, קרדיולוג מומחה במחלות לב והתמחות בהפרעות קצב
פרופ' מיכל קרמר
פרופ' מיכל קרמר עיניים
מנהלת שרות אוביאיטיס, כולל מרפאת אוביאיטיס ילדים בשניידר, מחלקת עיניים, מרכז רפואי רבין
ד"ר דיאנה גולדין
ד"ר דיאנה גולדין רפואה פיזיקלית ושיקום
5.0
( 9 חוות דעת )
"דר׳ דיאנה גולדין נהדרת!! היא הצילה אותי, הייתי אחרי תאונה עם עבר של ניתוח עמד׳ש צווארי. הרגשתי הקלה משמעותית אחרי תקופה ארוכה של כאב קיצוני היא עזרה לי מאוד מאוד בדיקור יבש. יש לדר׳ גולדין יש יד קלה, נשמה גדולה ורצון עצום לסייע ולהסביר בסבלנות כל דבר על מנת להרגיע. תודה לך מכל הלב"
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד

פורומים נוספים בתחום

פורוםטיפול בכאב

בפורום טיפול בכאב ניתן להתייעץ עם מר גבעון פלד, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום טיפול בכאב
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו