דלג לתוכן

דלקת בקרום הלב בילדות

פורום קרום הלב פריקרד

פרופ' יהודה אדלר

פרופ' יהודה אדלר

  פרופ' יהודה אדלר נחשב לאחד מהמומחים הגדולים בארץ בתחום רפואת הלב (קרדיולוגיה), שיקום הלב ורפואה מונעת.  בעל למעלה מ- 200 פרסומים מדעיים מובילים בעולם.  יו"ר החוג לשיקום לב של האיגוד הקרדיולוגי בישראל לשעבר.  חבר במועצה הלאומית למניעת מחלות לב וכלי דם, משרד הבריאות בישראל. חבר מועצת הנגידים של קרן ישראל - גרמניה למחקר ופיתוח מדעי. לאחרונה נבחר לכהן כיו"ר האיגוד האירופאי למחלות שריר וקרום הלב. בין יתר תפקידיו מכהן כסגן דיקן ומנהל המסלול ללימודי מנהל מערכות בריאות במרכז האקדמי באור יהודה.  חבר המועצה הלאומית למניעת מחלות לב וכלי דם. חבר וועדת הרפואה של ההתאחדות לכדורגל בישראל. יו"ר וועדת הפרס להלכה ולרפואה במשרד הבריאות וחבר וועדת ההיגוי של מגמת- "מערכות בריאות",   במשרד החינוך, המינהל למדע וטכנולוגיה.  חבר וועדת ערר לשירותי בריאות במדינות חוץ בתחום מחלות לב - כלי דם/מומים מולדים. חבר במועצה האקדמית העליונה של מל"א.  בעברו ניהל וייסד את בית החולים משגב לדך בירושלים על זאת זכה ב 2010 באות "ירושלים שלי" לתרומתו לפיתוח ולקידום הרפואה בירושלים. כיהן כמנהל רפואי של מחוז המרכז בקופת חולים לאומית.  מזה 13 שנים מנהל פרוייקט תלפיות (טיפוח דור המנהיגות הרפואית בישראל) בשיבא, תל השומר.  יו"ר וועדת ההתמחות, שיבא, תל השומר.  חבר מועצת הנגידים של קרן ישראל - גרמניה למחקר ופיתוח מדעי. פרופסור אדלר בנוסף הינו מומחה לרפואה פנימית ולמנהל רפואי.  יו"ר הנוקלאוס האירופאי למחלות קרום ושריר הלב ומי שכתב את ההנחיות העולמיות לטיפול במחלות אלו. תפקידי עבר: מנהל פיתוח המשאב הרפואי, "שיבא תל השומר". יו"ר ועדת ההתמחות של בית החולים "שיבא תל השומר". מנהל מקצועות הבריאות, "שיבא תל השומר". יו"ר ומזכיר החוג לשיקום הלב של האיגוד הקרדיולוגי בישראל. יו"ר המנהלת למחקר ביו-רפואי בגליל (משרד נגב גליל וחברת מיגל). מנהל ומקים המיזם למנהיגות רפואית בגליל (משרד נגב גליל). חבר מועצת מגן דוד אדום, יו"ר ועדת חו"ל של הארגון, וחבר ועדת הרפואה של הארגון. מנהל רפואי של מחוז מרכז-שפלה בקופת חולים לאומית. חבר מועצת הנגידים של קרן ישראל-גרמניה למחקר ולפיתוח ישראלי. כיהן כנשיא הכנס הבינלאומי למחלות שריר וקרום הלב שנערך לראשונה בישראל בפברואר 2015. מנהל פיתוח המשאב הרפואי, "שיבא תל השומר". יו"ר ועדת ההתמחות של בית החולים "שיבא תל השומר". מנהל מקצועות הבריאות, "שיבא תל השומר". יו"ר ומזכיר החוג לשיקום הלב של האיגוד הקרדיולוגי בישראל. יו"ר המנהלת למחקר ביו-רפואי בגליל (משרד נגב גליל וחברת מיגל). מנהל ומקים המיזם למנהיגות רפואית בגליל (משרד נגב גליל). חבר מועצת מגן דוד אדום, יו"ר ועדת חו"ל של הארגון, וחבר ועדת הרפואה של הארגון. מנהל רפואי של מחוז מרכז-שפלה בקופת חולים לאומית. חבר מועצת הנגידים של קרן ישראל-גרמניה למחקר ולפיתוח ישראלי. כיהן כנשיא הכנס הבינלאומי למחלות שריר וקרום הלב שנערך לראשונה בישראל בפברואר 2015. הסרטונים של פרופ' יהודה אדלר מהי רפואה מונעת בתחום הקרדיולוגיה? מהן מחלות של קרום ושריר הלב? שיקום לב: מה זה אומר ולמי הוא נועד? מהן הסיבות הקרדיולוגיות למוות פתאומי? מהם הגורמים ליתר לחץ דם? עובד עם כל קופות החולים וכל חברות הביטוח.
רופאים בתחום
ד"ר ירון סטנובסקי
ד"ר ירון סטנובסקי קרדיולוגיה
5.0
( 6 חוות דעת )
"הייתי טופל ע"י ד"ר ירון בעבר ובחרתי לחזור עליו בהזדמנות הראשונה."
ד"ר יונתן קוגן
ד"ר יונתן קוגן קרדיולוגיה
מנהל היחידה לטיפול נמרץ לב, אסותא אשדוד, קרדיולוג מומחה במחלות לב והתמחות בהפרעות קצב
ד"ר שירית כזום בייזר
ד"ר שירית כזום בייזר קרדיולוגיה
מנהלת המרפאה לקרדיולוגית ספורט, המערך לקרדיולוגיה, בית החולים בילינסון, מרכז רפואי רבין
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד

פורומים נוספים בתחום

פורוםניתוחי לב

בפורום ניתוחי לב ניתן להתייעץ עם ד"ר דוד יעקובי, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום ניתוחי לב

פורוםמחלות לב נשים

בפורום מחלות לב נשים ניתן להתייעץ עם ד"ר אביטל פורטר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום מחלות לב נשים

פורוםקרום הלב פריקרד

בפורום קרום הלב פריקרד ניתן להתייעץ עם פרופ' יהודה אדלר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום קרום הלב פריקרד
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו